Home / Aktualności / Natec wprowadza nowe podkładki nie tylko dla kujonów

Natec wprowadza nowe podkładki nie tylko dla kujonów

Wrzesień a wraz z nim początek roku szkolnego zbliża się nieubłaganie. Ponieważ komputer stanowi dziś właściwie stały element wyposażenia biurka ucznia, tym samym nowa podkładka Nateca nie tylko uczyni je bardziej atrakcyjnym, ale też pomoże w nauce matematyki, chemii i geografii. Trzy nowe, duże (800x400x3 mm) podkładki pod mysz i klawiaturę dołączyły do oferty marki Natec. Gumowany spód zapobiega przesuwaniu się po blacie biurka, a gładka, materiałowa powierzchnia pozwala na wygodne i bezproblemowe prowadzenie myszy. To co jednak wyróżnia nowe podkładki Nateca to wzór graficzny. 

Na podkładce Natec Science widzimy powierzchnię przypominającą blat biurka, wraz z układem okresowym pierwiastków oraz stałymi fizykochemicznymi i podstawowymi wzorami z fizyki i chemii zapisanymi w formie notatek. Dobrze jest mieć takie dane zawsze pod ręką. 

Pozostając w kręgu nauk ścisłych, należy wspomnieć o podkładce Natec Maths wyglądającej jak szkolna tablica z zapisanymi kredą wzorami z geometrii, trygonometrii, algebry, a także podstawowymi formułami ciągów oraz funkcji. Na samym środku widnieje duży napis “Keep Calm and do Maths” czyli Nie panikuj i rób matematykę. Z kolei na podkładce Natec Discoveries udało się zamknąć całą, do tego aktualną mapę polityczną świata. Zaznaczono na niej także historię wielkich odkryć geograficznych: trasy najważniejszych wypraw (Kolumba, Magellana czy Vasco da Gamy) daty poszczególnych ekspedycji, a także nazwy i szkice okrętów flagowych.

Jak można łatwo zauważyć, nowe podkładki Natec będą świetnym wyposażeniem biurka i umilą czas oczekiwania na załadowanie się naszej ulubionej gry. Poza tym ułatwią wygodną obsługę myszy, a przy tym pozwolą na wygodny i szybki dostęp do ważnych danych. Ułatwią także zapamiętanie wzorów i dat, co w polskiej szkole, mimo epoki internetu, nadal jest niezwykle ważne. 

Ceny podkładek Natec wynoszą 39,99 zł co jak na ich rozmiary oraz wiedzę, którą z ich pomocą “wchłoniemy”, nie jest wygórowana. 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.