Home / Peryferia / Kontrolery / Natec Genesis P65 – jeden pad zarówno dla PS3 jak i PC

Natec Genesis P65 – jeden pad zarówno dla PS3 jak i PC

Natec Genesis P65 02

Natec Genesis zaskoczył nas w tym roku wieloma ciekawymi produktami, które dołączył do swojej oferty. Najnowszą propozycją, jaką oferuje producent jest uniwersalny pad P65, który kilka dni temu miał swoją premierę.

Natec Genesis P65 został stworzony z myślą o platformach PS3 i PC, mając na uwadze, że dzisiejsi gracze mają starsze konsole zwykle odstawione z powodu np. popsutego pada. Kompatybilność z obydwoma systemami sprawia, że nie musimy inwestować w dwa osobne pady czy w dodatkowy kontroler do konsoli, który poza byciem alternatywą dla gości nie przyda się do niczego więcej. Urządzenie umożliwia bezproblemowe przełączanie trybów pracy pomiędzy X-Input, a D-Input, co z kolei pozwala uniknięcia ograniczeń poszczególnych interfejsów.

Co równie ważne, gamepada Natec Genesis P65 wyposażono w system wibracji, który w sposób realistyczny oddaje wydarzenia z gry, dając możliwość poczucia fabuły na własnej skórze. Z myślą o graczach w pełni wczuwających się w rozgrywkę, P65 pokryto specjalną gumą zapobiegającą wyślizgiwaniu się pada z dłoni. Kształt zbliżony do klasycznego pada z pewnością przypadnie do gustu amatorom kontrolerów znanych z PS.

Nowego pada Natec Genesis P65 będzie nabyć za 89 zł, co z uwagi na jego uniwersalność dla platformy PC i PS3 wydaje się atrakcyjna.

 

Cechy produktu:

 

– Platforma – PC, PS3

– Liczba przycisków – 12

– Komunikacja przewodowa

– Długość kabla: 180 cm

– Dodatkowe funkcje: wibracje, tryb X-Input i D-Input

– Gumowana powierzchnia