Home / Peryferia / Myszki / Natec Genesis GV44 – tania, dobra i nie tylko dla graczy

Natec Genesis GV44 – tania, dobra i nie tylko dla graczy

Natec-Genesis-GV44-02

Do redakcji trafiła mysz Natec Genesis GV44, która jako jedną z aspiracji jest trafienie do rąk graczy, a my ze swojej strony postanowiliśmy to sprawdzić.

W przeciwieństwie wielu produktów dla graczy, a w szczególności jeśli chodzi o myszki, Natec postarał się o design, który przypadnie do gustu zarówno lewo, jak i prawo ręcznym użytkownikom.

W modelu GV44 Natec użył wygodnych i przede wszystkim trwałych mikroprzełączników Omron, dzięki czemu ich żywotność szacuje się się na 5 milionów kliknięć. My jeszcze nie mogliśmy aż tak intensywnie jej przetestować, więc wierzymy producentowi na słowo.

Zmiana rozdzielczości została umieszczona tuż obok scrolla, dzięki czemu gracz może sprawnie dokonać zmiany na jedną z trzech opcji – 1000, 1500 lub 2000 DPI. Takie rozwiązanie znacząco poprawia komfort rozgrywki, gdy szybko musimy skorzystać z większej precyzji podczas gry czy w np. w programach graficznych, gdzie jest ona równie ważna.

 

Specyfikacja Natec Genesis GV44:

 

 • Typ sensora: optyczny AVAGO A3000
 • Maksymalna rozdzielczość: 2000 DPI
 • Maksymalna szybkość przetwarzania danych: 2000 FPS
 • Maksymalna akceleracja: 20G
 • Maksymalna szybkość śledzenia: 30 IPS
 • Ilość klawiszy: 6
 • Komunikacja: bezprzewodowa
 • Maksymalny zasięg: 10 m
 • Zasilanie: 1x AA

 

 1. Wstęp
 2. Wygląd zewnętrzny
 3. Oprogramowanie i instalacja
 4. Wrażenia z użytkowania
 5. Podsumowanie

 

 

Do redakcji trafiła mysz Natec Genesis GV44, która jako jedną z aspiracji jest trafienie do rąk graczy, a my ze swojej strony postanowiliśmy to sprawdzić. W przeciwieństwie wielu produktów dla graczy, a w szczególności jeśli chodzi o myszki, Natec postarał się o design, który przypadnie do gustu zarówno lewo, jak i prawo ręcznym użytkownikom. W …

Ocena końcowa

Wygląd
Instalacja
Funkcje
Cena / Jakość

Dobry zawodnik

Podsumowanie : Mały gryzoń (Natec GV44) sprawdza się doskonale praktycznie w każdych warunkach, w szczególności dla graczy, którzy chcą pewne funkcje (także wysokiej jakości przełączniki czy optyka) oraz sześć przycisków, a nie chcą poświęcać wszystkich oszczędności na zakup bardziej zaawansowanych konstrukcji.

Twoja ocena: Oceń jako pierwszy !
85