Home / Aktualności / Nareszcie Beta Call of Duty: WWII dla trybu multiplayer nadchodzi na PC jako otwarta dla wszystkich graczy

Nareszcie Beta Call of Duty: WWII dla trybu multiplayer nadchodzi na PC jako otwarta dla wszystkich graczy

Call Of Duty WWII Beta

Prywatna Beta Call of Duty: WWII na konsolach odniosła niesamowity sukces. Zebrano ogromną ilość opinii i uwag, które zostaną wprowadzone do gry jeszcze przed jej premierą. Wszyscy gracze wykazali się ogromną chęcią dialogu i otwartością przez cały okres trwania Bety. Znaczy to wiele dla wszystkich twórców, którzy aktywnie czytali wszystkie wpisy i komentarze na kanałach społecznościowych.

Otwarta Beta PC trybu multiplayer Call of Duty: WWII wystartuje 29 września i potrwa do 2 października . Dostępna będzie dla wszystkich graczy za pośrednictwem platformy Steam.

Otwarte testy Beta na PC to tylko mały fragment całego wieloosobowego doświadczenia Call of Duty: WWII, jakie będzie dostępne za pomocą platformy Steam już we wrześniu. Ten test będzie najważniejszym na drodze do dostarczenia jak najlepszej jakości rozgrywki sieciowej podczas premiery w listopadzie, podczas którego wziętych zostanie pod uwagę kilka czynników:

  • Test mechaniki rozgrywki i infrastruktury sieciowej,
  • Zapewnienie fanom PC rozgrywki takiej, jaką zapewni pełne doświadczenie sieciowe Call of Duty: WWII,
  • Włączenie społeczności graczy PC, aby ostatecznie dopracować doświadczenie z rozgrywki przez premierą w listopadzie

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentują się minimalne wymagania sprzętowe potrzebne do tego, żeby wziąć udział w Becie. Należy jednak wziąć pod uwagę, że są to wymagania tylko do wersji Beta. Wymagania rekomendowane do udziału w Becie pojawią się w przyszłości. Te specyfikacje mogą zmienić się przed samym startem Bety, finalne wymagania zostaną więc zdradzone bliżej premiery.

W najbliższym czasie należy przygotować się  także na kolejne informacje, między innymi ujawnienie zawartości  Otwartej Bety na PC. Zanim wersja Beta będzie dostępna do wiadomości użytkowników zostaną też podane adresy, pod które należy udać się w razie problemów i po więcej informacji.

Więcej znaleźć można na kontach @SHGames oraz @CallofDuty w serwisie Twitter. Gdy tylko Beta wystartuje na opinie graczy będzie czekał wątek na portalu Reddit oraz specjalna ankieta, dostępna po zakończeniu rozgrywki. Informacje na temat konsolowej Prywatnej Bety i tego, czego dzięki niej udało się dowiedzieć, znaleźć można na wątku w serwisie Reddit, pod adresem: Weekend 1 oraz Weekend 2

 

Minimalne wymagania:

System operacyjny: Windows 7 64-Bit lub nowszy

CPU: Intel® Core™ i3 3225 lub podobny

RAM: 8 GB RAM

HDD: 25 GB HD wolnego miejsca

Video: NVIDIA® GeForce® GTX 660 @ 2 GB / AMD Radeon™ HD 7850 @ 2GB lub lepszy

DirectX: 11.0 lub podobny w zależności od karty graficznej

Szerokopasmowe złącze internetowe

Karta dźwiękowa: kompatybilna z oprogramowaniem DirectX

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.