Home / Aktualności / największe jak dotąd dodatki do mapy Warzone, cztery mapy do trybu wieloosobowego wraz z piątym sezonem CoD

największe jak dotąd dodatki do mapy Warzone, cztery mapy do trybu wieloosobowego wraz z piątym sezonem CoD

Twórcy z Infinity Ward przygotowują aktualizację, dzięki której mapa Warzone w Call of Duty otrzyma rozszerzenie przestrzeni gry poprzez otwarcie stadionu, wnętrza dworca kolejowego, a także przyjazd kolosalnego, stale poruszającego się, pociągu towarowego, który może stać się twoją mobilną bazą operacyjną! Ale to nie wszystko – już na start możesz zapoznać się z czterema nowymi mapami do trybu wieloosobowego: nowym doświadczeniem w Wojnie Naziemnej, dwiema mapami 6vs6 i mapą trybu Strzelanina, stworzoną do szaleńczej walki.  

Oczywiście, cała masa nowej zawartości idzie w parze z nowymi trybami gry, zarówno w trybie wieloosobowym, jak i Warzone, a także systemem Karnetu Bojowego, zawierającym wiele treści, które można zdobyć za darmo. 

Gdy chaos w Werdańsku przybiera na sile, a zawarty sojusz grozi rozłamem, w trwającym konflikcie ujawnia się nowa siła. Grupa Shadow Company robi wybuchowo pamiętne wejście do świata Modern Warfare, wkraczając ze stylem, by pokazać się światu oraz wesprzeć Sojusz, mimo że drużyna ogniowa kompanii operuje, zdawałoby się, niezależnie, uznając tylko swoje własne zasady. 

Oczywiście, cała masa nowej zawartości idzie w parze z nowymi trybami gry, zarówno w trybie wieloosobowym, jak i Warzone, a także systemem Karnetu Bojowego, zawierającym wiele treści, które można zdobyć za darmo.

Użytkownicy darmowej wersji Warzone mogą sprawdzić tryb wieloosobowy Modern Warfare od piątku 7 sierpnia, od godz. 19:00 polskiego czasu do środy 12 sierpnia, do godz. 19:00 polskiego czasu. Walcz na pięciu mapach do trybu wieloosobowego, w tym na Suldal Harbor i Petrov Oil Rig, które doszły w tym sezonie. Playlista będzie oferowała szeroką listę map z miksem deathmatchów oraz trybów opartych na celach, dając możliwość rozegrania różnorodnych potyczek i taktycznego podejścia do każdego meczu. 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.