Home / Aktualności / Najnowszy budżetowy smartfon OPPO A15 trafia na rynek

Najnowszy budżetowy smartfon OPPO A15 trafia na rynek

OPPO jeden ze znanych chińskich producentów smartfonów, wprowadził na rynek swój najnowszy model A15, celujący w budżetowy segment urządzeń mobilnych.

Jak zapewnia producent, A15 dzięki potrójnemu, wspieranej przez AI kamerze głównej 13 MP oraz pomocniczej 2 MP (Obiektyw makro) i 2 MP służącej do uzyskania efektu bokeh,  pozwala uchwycić wyraźne i ostre zdjęcia, a następnie wyświetlać je na dużym 6,52″ wyświetlaczu. Niemniej tutaj producent poszedł na kompromis, bowiem w tym modelu zastosowano ekran oferujący jedynie rozdzielczość 1600 x 720 pikseli. OPPO A15 obsługuje także tryb HDR, który pozwala na wykonywanie zdjęć w słabym oświetleniu lub pod światło.

Przedni aparat OPPO A15 o rozdzielczości 5 MP pozwala uwydatnić Twoje naturalne piękno. Łatwa korekta niedoskonałości również wspierana AI oferuje zróżnicowane możliwości, dostosowane do odcienia skóry i rysów twarzy, rozpoznając płeć czy wiek.

A15 jest wyposażony w pamięć RAM 2GB i wewnętrznej pamięci o pojemności 32 GB, którą można rozszerzyć aż do 256 GBOśmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P35 zapewnia efektywne i niezawodne działanie, a dodatkowo nie obciąża nadmiernie baterii. Dodatkowo funkcja optymalizacji i defragmentacji pamięci sprawia, że nawet po dłuższym użytkowaniu, smartfon nie straci nic ze swojej pierwotnej sprawności.

Zasilany sporą 4230 mAh baterią OPPO A15, ma zapewnić działanie przez cały dzień bez konieczności ładowania. 

OPPO A15 dostępny jest aktualnie w ofercie operatora Orange, w najbliższym czasie trafi również do cenników T-Mobile. W Polsce dostępna jest wersja 2+32 GB w kolorze czarnym w cenie 599 zł.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.