Home / Aktualności / Najnowsze rozszerzenie do gry karcianej Pokémon Trading Card Game Sword & Shield – Lost Origin

Najnowsze rozszerzenie do gry karcianej Pokémon Trading Card Game Sword & Shield – Lost Origin

Firma Pokémon Company International zapowiedziała dzisiaj najnowsze rozszerzenie do bestsellera sprzedaży, gry karcianej Pokémon Trading Card Game Sword & Shield — Lost Origin, które będzie dostępne od 9 września 2022 r. u biorących udział w programie sprzedawców detalicznych na całym świecie.

W Sword & Shield—Lost Origin mechanika rozgrywki Lost Zone zostanie zaprezentowana po raz pierwszy w serii Sword & Shield i według oczekiwań, wstrząśnie metagrą Pokémon TCG. Lost Zone cechuje podobieństwo do stosu kart odrzuconych, ale gracze nie będą mogli odzyskać tych kart podczas rozgrywki. Karty należące do Lost Zone, takie jak Giratina VSTAR będą się charakteryzować zacienioną aurą emanującą z szaty graficznej.

Ponadto rozszerzenie Sword & Shield—Lost Origin będzie oparte na popularnej grze wideo Pokémon Legends: Arceus i będzie zawierało więcej Pokémonów z regionu Hisui, w tym Hisuian Zoroark VSTAR i Hisuian Goodra VSTAR, a także Pokémonów Radiant, takich jak Radiant Gardevoir. Radiant Pokémon to błyszczący Pokémon przedstawiony za pomocą wytrawianej grafiki, który zwykle ma potężną umiejętność lub atak.

 

Warte uwagi karty z rozszerzenia to:

  • Trzy nowe karty Radiant Pokémon
  • Sześć kart Pokémon VSTAR
  • 14 kart Pokémonów V i jedna karta Pokémon VMAX
  • 30 kart z grafiką przedstawiającą ulubionych przez fanów Trenerów i Pokémony w podzbiorze Galerii Trenerów

Dodatek Sword & Shield—Lost Origin będzie dostępny w pakietach rozszerzonych, pakietach Elite Trainer Box i kolekcjach specjalnych.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.