Home / Aktualności / Najciekawsze premiery DVD i Blu-ray lipiec 2014

Najciekawsze premiery DVD i Blu-ray lipiec 2014

Witamy z comiesięczym zestawieniu gdzie prezentujemy najciekawsze premiery DVD i Blu-ray. Tym razem w lipcu wybraliśmy dla was wyjątkowe naszym zdaniem pięć premier właśnie na tych nośnikach.

Począwszy od komedii poprzez triller a na dramatach miłosnych skończywszy, jesteśmy pewni że znajdziecie coś dla siebie. Choć miesiąc ten wysypał nieco większa ilością filmów, to naszym zdaniem ta właśnie piątka jest warta szczególnej uwagi. Bez zbędnego przedłużania zaczynamy.

Chiński Zodiak (DVD) 10.07.2014

chinese-zodiac
Jackie Chan wciela się w rolę Asiana Hawka, który jest najemnikiem i jednocześnie liderem grupy, wyznaczającej sobie zadanie odnalezienia artefaktów zagrabionych przez brytyjskich i francuskich żołnierzy z pałacu Yuan Ming Yuan w XIX w. n.e.

Głównym celem ich wyprawy jest odzyskanie 12 głów zwierząt z brązu, symbolizujących chińskie znaki zodiaku. Jak zwykle, tak i ten film z Chanem, który w tym filmie po raz ostatni sam wykonuje wszystkie akrobacje kaskaderskie. Chiński Zodiak jest dosyć komiczny dzięki czemu można swobodnie się zrelaksować.


Miłość bez końca (Blu-ray, DVD) 10.07.2014

milosc bez konca
Miłość bez końca to intensywna i namiętna historia miłości Jade i Davida, których romans staje się tym bardziej rozwija, im bardziej rodzice dziewczyny próbują rozdzielić dwoje kochanków.

Gdy Jade kończy szkołę średniej i nadal żyje pod kloszem, zaczyna zdawać sobie sprawę iż rozwija się wniej fascynacja Davidem. Młodzi zakochują się w sobie i spędzają ze sobą niezapomniane lato.  Młodzi kochankowie wbrew wszelkiej logice pozwalają, aby wszechogarniająca namiętność stanowiła fundament ich wspólnej przyszłości.


Feralna noc (DVD) 17.07.2014

Feralna noc
Kolejny znakomity film z udziałem Johna Cusacka, który w tym filmie gra rolę Jacka. Jack jest typem pechowca mającego słabość do pięknych kobiet (jak chyba większość z mężczyzn).

Pewnego dnia otrzymuje on z pozoru proste zlecenie dostarczenia tajemniczej przesyłkę mafijnemu bossowi. Wraz z otrzymaną torbą trafia do nieprzyjemnego motelu na odludziu, gdzie w jednym z pokoji (notabene pechowej 13) ma czekać ma na przybycie Dragny  granego przez Roberta De Niro.

Zawiłość jego losu powoduje, że zmuszony jest ratować życie pięknej nieznajomej granej przez Rebecca Da Costa (Minus siedem, Śmiertelna pogoń), którą próbuje dopaść wynajęty zabójca.


Tokarev: Zabójca z przeszłości (DVD) 17.07.2014

Tokarev Zabojca z przeszlosci
Film ten to niecodzienna kombinacja trzech dosyć dobrych aktorów Nicolasa Cage („Pan życia i śmierci”), Peter Stormare („Likwidator”) i Danny Glover („Zabójcza broń”). W filmie tym możemy podziwiać zdjęciami naszego rodaka Andrzeja Sekuły, operatora takich klasyków jak „Pulp Fiction” czy „Wściekłe psy”.

W Tokarevie: Zabójcy z przeszłości Cage wciela się w rolę Paula Maguira, który wraz z dwójką przyjaciół przed kilkunastu laty obrabował kuriera rosyjskiej mafii. Pieniądze zdobyte w ten sposób pozwoliły mu ustatkować się i porzucić przestępczą sielankę.

Dziś stał się szanowanym obywatelem Alabamy, szczęśliwym mężem i głową rodziny. Nadchodzi jednak dzień kiedy następuje czas zapłaty. Rosyjscy gangsterzy porywają córkę Paula, a ten, wraz z dawnymi kumplami nie ma wyjścia jak ponownie wkroczyć na kryminalną ścieżkę. Maguire i jego paczka zrobią wszystko, by odnaleźć Chernova, bossa rosyjskiej mafii, który kryje się za zleceniem uprowadzenia dziewczyny.


Niesamowity Spider-Man 2 (Blu-Ray, DVD) 19.07.2014

Niesamowity Spider man 2
Ten film to chyba obowiązkowa pozycja wszystkich dzieci, oraz także ulubiona rodziców, którzy dzięki niej zyskają nieco wolnego czasu na inne niz ich pociechy przyjemności. Spider-Man (Andrew Garfield) czyli Peter Parker jak zwykle uwielbia śmigać między drapaczami chmur, czuć bohaterskie emocje oraz w wolnych chwilach spędzać czas ze swoją miłością Gwen (Emma Stone).

W Niesamowitym Spidermanie 2 zobaczymy najważniejszą walka Spider-Manam która toczy się w nim samym.  Peter Parker ma duże problemy ze zwykłymi sprawami oraz ich powiązaniu z wielką odpowiedzialnością, jaka ciąży na Spider-Manie. Jednak teraz nadchodzi moment, kiedy Spider-Man ma stawić czoła największemu swojemu wrogowi Elektro, granym przez Jamiego Foxa, który zagra mu na nerwach razem z Harrym Osbornem (Dane DeHaan).