Home / Aktualności / Najciekawsze gry Free2Play czyli darmowa zabawa na całego

Najciekawsze gry Free2Play czyli darmowa zabawa na całego

Czasami za gry musimy płacić, czasami natomiast dzięki temu iż pojawiają się gry Free2Play, można się dobrze zabawić zupełnie za darmo. Dlatego przygotowaliśmy dla was zestawienie kilku darmowych gier, które już udowodniły swoją wyższość nad płatnymi tytułami.

Wśród nich nie sposób nie wspomnieć o League of Legends oraz War Thunder. Prezentowane przez nas to oczywiście tylko cząstka dostępnych.

Jeśli napotkaliście na jakąś tutaj nie wspomnianą grę to możecie się tym z nami podzielić w komentarzach a my postaramy się ją opisać aby zachęcić do niej większą ilość graczy. Także otworem stoi nasze forum gdzie możecie założyć temat poświęcony tym grom i wypowiadać się na ich temat.

League of Legends

League of Legends
League of Legends to jedna z najpopularniejszych gier sieciowych, których rozgrywki na tyrniejach skupiają setki tysięcy widzów. Ta gra typu MOBA (multiplayer online battle arena) polega na współzawodnictwie o złoto, potęgę i przewagę nad przeciwnikami. LoL zawiera zarówno elementy RPG jak i strategii dla zmagań PvP (gracz przeciwko graczowi) w świecie fantasy nazwanym światem Runeterra. Najciekawsze tryby w grze to:

  • 5v5 na mapie Summoner’s Rift
  • 3v3 na Twisted Treeline
  • Dominion czyli Dominacja (capture-and-hold) na mapie Crystal Scar

Wiele trybów sieciowych, ponad 100 unikalnych postaci oraz system rankingów dla graczy to idealne podłoże esportu, w którym gracze mogą grać prawie bez końca.

Gra League of Legends jest dostępna zupełnie za darmo a co tydzień liczba postaci zmienia się co urozmaica jeszcze bardziej rozgrywkę. Niemniej jednak jak prawie w każdej grze tego typu występują mikro tranzakcje, z których możemy ale nie musimy skorzystać aby kupić punkty w grze lub odbezpieczyć niedostępne tam postacie.


Pirate Storm

Pirate Storm
Pirate Storm to doskonała okazja do wcielenia się w pirackiego przywódcę (nie mylić z Kim dotKom). W tej drugiej, naszym zdaniem ciekawej grze free2play do naszej dyspozycji oddano trzy regiony oraz dwanaście map z ponad 100 zadaniami do wykonania (questami).

Gra Pirate Storm oferuje duże możliwości konfiguracyjne, w tym rzeczy w które możemy wyposażyć nasz statek, listy znajomych, gildii czy możliwość grupowania unikalnych grup. 

Fifa World

Fifa World Free2Play
Serii Fifa nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Piłka nożna w dosyć dobrym wydaniu, która notabene według niektórych znawców tematu nieco się popsuła w tegorocznej edycji doczekała się swojej darmowej odmiany w postaci Fiwa World. W grze tej ciekawymi funkcjami są:

  • Możliwość skompletowania swojego światowej klasy zespołu spośród ponad 16,000 graczy w FIFA World Ultimate Team
  • Możliwość wzięcia udziału w cotygodniowych zmaganiach naszego zespołu z drużynami stworzonymi przez innych graczy i zdobywanie specjalnych nagród dla swoich chłopaków
  • Możliwość gry w lidze wybranym i skompletowanym przez nas zespołem
  • Możliwość zapisu najlepszych mementów gry i dzielenie się nimi ze znajomymi na EAS FC Social Hub dzięki czemu każdy będzie na bieżąco z postępem w grze


War Thunder

war thunder
War Thunder to kolejny obowiązkowy tytuł dla miłośników wojennych potyczek, którym World of Tanks i podobne już nie wystarczają. Gracze w miarę postępów w grze odblokowują kolejne samoloty i polepszają swoje umiejętności a tryb co-op do czterech graczy z dymanicznymi kampaniami jeszcze bardziej podnosi emocje. Co więcej nasze czyny mogą przyczynić się do lepszej lub gorszej historii świata.

Kampania historyczna z kolei stanowi samodzielne misje, a ci którzy lubią sami tworzyć poziomy przygotowano łatwy w użyciu edytor misji. Sandbox Mode z kolei umożliwi graczom wypróbowanie wszystkich dostępnych w grze samolotów i trybów walki oraz możliwość walki w stworzonych przez siebie zespołach, na przez siebie ustalonych zasadach.

Infinite Crisis

infinite crisis
Gra Infinite Crisis (IC) to obowiązkowa pozycja dla fanów MOBA w tym świata Mervel Universe. W grze tej będziemy werbować najpotężniejszych bohaterów i złoczyńców aby dowodzić nimi w destrukcyjnej walce, gdzie katastroficzne ich poczynania będą kształtować ten fantastyczny świat, który również może stać się broną.

Aby pobrać grę należy udać się na stronę www.infinitecrisis.com i zarejestrować nowe konto jeśli takowego jeszcze nie posiadamy.