Home / Aktualności / Nadchodzi nowa misja do trybu Wojna oraz kolejny rozdział opowieści Zombie naziści do Call of Duty WWII

Nadchodzi nowa misja do trybu Wojna oraz kolejny rozdział opowieści Zombie naziści do Call of Duty WWII

The War Machine, to nowy dodatek DLC nad którym pieczołowicie pracowało studio Sledgehammer Games, a który pojawi się już niebawem w grze Call of Duty: WWII, zobaczymy nowe, ekscytujące mapy i świeże formy rozgrywki zaprojektowane w taki sposób, by zabrać grających w  na zupełnie nowe fronty. Gracze zawalczą w jednym z najbardziej ikonicznych starć II wojny światowej, bitwie o Dunkierkę, zawędrują do sekretnej niemieckiej fabryki produkującej rakiety V-2 oraz przedrą się do Egiptu.

Gracze będą też walczyli pośród kompanów i oponentów w nowej misji dla trybu Wojna, współtworzonej przez Raven Software.  Operacja Husky oferuje nowy rodzaj rozgrywki – walki w przestworzach! A dodatkowo rozszerzenie zaoferuje kolejny ekscytujący rozdział opowieści Zombie naziści, który zabiera historię Barbarossy na zupełnie nowy poziom.

The War Machine zadebiutuje już 10 kwietnia, najpierw na PlayStation 4. Gracze już teraz mogą zaznaczyć datę w kalendarzu, ulokować się za osłoną i przygotować na multum akcji na polu bitwy!

 

Egypt: Po raz pierwszy w Call of Duty: WWII gracze trafią na pola bitew w Afryce Północnej, gdzie stoczą niejedno starcie z piramidami w tle. Czekają na nich walki wokół i wewnątrz starożytnych ruin Gizy, z widokami, które z pewnością rozpozna każdy. Mapa zawiera wnętrze świątyni, które rozgrzewa się do czerwoności podczas intensywnych meczów Dominacji, z bardziej otwartymi korytarzami na zewnątrz po obu stronach budowli. Mapa oferuje coś dla każdego, a preferujący różne style gry gracze poczują się tu jak w domu.

Dunkierka: Gracze zmierzą się na piaskach i promenadzie nadmorskiej, francuskiej Dunkierki. Mapa zawiera dużą, otwartą i niebezpieczną plażę otoczoną ciasnymi wnętrzami budynków okalających przestrzeń. Korzystanie z karabinu snajperskiego może być tu efektywne, ale agresywny bieg i szybkie strzały mogą się zwrócić z nawiązką – warto być czujnym i rozglądać się, by zapewnić sobie wygraną.

 

V2: Zapraszamy do V2 – ośrodka produkującego i testującego rakiety, ulokowanego gdzieś w wiejskich częściach Niemiec. V2 to ciasna, szalenie intensywna mapa, która nie daje chwili na wytchnienie. Platforma startowa na środku stanowi główny punkt i daje szansę na wychwycenie niczego nie podejrzewających przeciwników. Starcia na krótki i średni dystans dominują na tej mapie, z szybkimi i wściekłymi zagraniami niemal non-stop. Nie ma czasu na mruganie!

Operacja Husky

Operacja Husky, której nazwa odnosi się do inwazji Aliantów na Sycylię, skupia się na odzyskaniu danych wywiadowczych od kluczowych niemieckich celów w portach Palermo i Neapolu. W tej nowej, ekscytującej misji trybu Wojna gracze zbiorą i przetransportują dane wywiadowcze do kwatery głównej, a następnie wzniosą się w przestworza, by oczyścić niebo z wrogich myśliwców i tym samym utorować drogę bombowcom Aliantów.

Tron Cieni

Tron Cieni zabiera naszych bohaterów do centrum nazistowskich Niemiec, gdzie zmierzą się z desperackim reżimem. Berlin płonie, a potworna armia Doktora Strauba jest zdeterminowana, by oczyścić miasto z Aliantów. Gracze poprowadzą Marie, Drostana, Olivię i Jeffersona w ich podróży w głąb szaleństwa w mieście spowitym terrorem, krwią i wojną w momencie, gdy Zombie naziści wychodzą z cienia historii.

 

Już teraz można przygotować się na poszerzanie swoich horyzontów w Pakiecie DLC2 The War Machine do Call of Duty: WWII, który zadebiutuje już 10 kwietnia, najpierw na PlayStation 4. Mamy nadzieję zobaczyć graczy na polu bitwy, niezależnie czy będzie to jedna z nowych map, bitwa o kontrolę w Operacji Husky, czy odpieranie nieumarłych!

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.