Home / Aktualności / N-phone model 01 – pierwszy smartfon od NTT System

N-phone model 01 – pierwszy smartfon od NTT System

N-phone model 01 to pierwszy smartfon firmy NTT System, który jeszcze w tym miesiącu trafi na rynek. Ten tani smartfon poza wyjątkowo atrakcyjna cena wyróżnia się także obsługą dwóch kart SIM oraz obecnością dwóch kamer.

Smartfon N-phone 01 wyposażony jest w 3,5-calowy wyświetlacz HVGA (320 x 480 pikseli), 512 MB RAM oraz slot dla kart microSD z możliwością instalacji kart pamięci o pojemności do 32 GB, a także dwie kamery 0,3 MP (przednia) oraz 2 MP (tylna).

Ponadto nie zapomniano i implementacji czujników ruchu, światła i czujnika zbliżeniowego, a także modułów Wi-Fi czy Bluetooth oraz obsługi łączność HSPA (do 7,2 Mb/s). N-phone 01 pracuje w trybie dual SIM (UMTS+GSM). Opisywana nowość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.0 Jelly Bean.

– Wprowadzenie własnej marki smartfonów to zapowiadany już wcześniej element naszej strategii na lata 2013 – 2015 – podkreśla Tadeusz Kurek, prezes NTT System. – Systematycznie poszerzając ofertę sprzętu mobilnego tworzymy jednocześnie nową przestrzeń dla rozwoju firm resellerskich, które mogą sprzęt doskonałej jakości w relatywnie niskich cenach. Po tabletach NTT System, przyszła kolej na pierwszą w Polsce inicjatywę, dotyczącą smartfonów, które różnią się od produktów najbardziej znanych dostawców wyłącznie ceną, dostosowaną do oczekiwań polskiego rynku.

Niewątpliwą zaletą urządzenia N-phone 01 jest jego cena, która wynosi jedynie 260 zł. Gwarancja na pierwszy telefon firmy NTT System wynosi 24 miesiące.

Źródło: Informacja prasowa

NTT System N-phone 01

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.