Home / Aktualności / Mysz Mionix Naos 8200 oraz podkładka Ensis 320 – duet dla graczy jakich mało

Mysz Mionix Naos 8200 oraz podkładka Ensis 320 – duet dla graczy jakich mało

Mionix Naos 8200

Mionix zdecydowanie wkracza na polski rynek, zdecydowanie, gdyż udało mu się zdobyć znaczącą pozycję na zachodnich rynkach. Naos 8200 to jeden z flagowych modeli myszek dla graczy, a Ensis 320 to aluminiowa podkładka, która może ale nie musi ją uzupełnić.

Wyposażona w 7 programowalnych przycisków, ergonomiczny kształt ze specjalną powłoką zapobiegającą poceniu się dłoni oraz dobremu oprogramowaniu dzięki, któremu można ustalić kolory i efekty świetlne, ma szansę na zdobycie serc graczy, oraz rozpoznanie na rynku.

Sytuację Mionix Naos 8200 poprawia dopracowanie szczegółów oraz szybki procesor i wbudowana pamięć na makra. Jedynym zauważalnym mankamentem mogą okazać się niewymienne ślizgacze, jednak o tym nieco później.

W niniejszej recenzji postaramy się odpowiedzieć na pytania komu i czy możemy ową myszkę polecić, w jakich warunkach widzimy jej zastosowanie oraz czy nowicjusz na zdominowanym przez Razera czy Steel Series rynku ma jakiekolwiek szanse.

 

1. Wprowadzenie
2. Specyfikacja
3. Wygląd zewnętrzny
4. Testy praktyczne i w grach‏
5. Oprogramowanie
6. Zakończenie

Mionix zdecydowanie wkracza na polski rynek, zdecydowanie, gdyż udało mu się zdobyć znaczącą pozycję na zachodnich rynkach. Naos 8200 to jeden z flagowych modeli myszek dla graczy, a Ensis 320 to aluminiowa podkładka, która może ale nie musi ją uzupełnić. Wyposażona w 7 programowalnych przycisków, ergonomiczny kształt ze specjalną powłoką zapobiegającą poceniu się dłoni oraz …

Ocena końcowa

Wygląd
Jakość wykonania
Oprogramowanie
Funkcje
Cena

Polecamy

Podsumowanie : Myszka zaskoczyła nas bardzo pozytywnie, chociaż nie odbyło się bez kilku miejsc do ulepszeń. Jednak i tak można ją z powodzeniem polecić z uwagi na dobrą jakość wykonania, szereg pożytecznych funkcji (w tym konfigurowalność) oraz cenę.

Twoja ocena: 4.5 ( 1 votes)
80