Home / Aktualności / MWC 2015: ZTE Grand S3 zapowiedziany

MWC 2015: ZTE Grand S3 zapowiedziany

ZTE Grand S3
ZTE Grand S3 to kolejny tym ze stajni ZTE smartfon cechujący się dobrą specyfikacją i umiarkowaną ceną wynoszącą 480 dolarów.

Jak się dowiedzieliśmy firma pieczołowicie pracowała nad kolejnym modelem smartfonu, stąd niepokojąca cisza związana z małym napływem informacji od tego producenta.

Niemniej jednak Grand S3 to ciekawy 5,5 calowy smartfon z ekranem 1080p, 3 GB RAM, procesorem Snapdragon 801 chip z czterordzeniowym układem Krait 400 i zegarem 2,5GHz, jak również układem graficznym Adreno 330. Producent postarał się również o 16 GB pamięci masowej (rozszerzalnej poprzez karty micro SD), jak również baterię o zdumiewająco dużej pojemności 3100 mAh.

ZTE Grand S3 został pożądnie wyposażony także jeśli chodzi o kamery. 16 MP z podwójnym flashem LED z tyłu oraz 8 MP z przodu to jedne z mocniejszych na rynku, także w tym przedziale cenowym.

Pozostałe dodatki smartfonu w postaci LTE  , Wi-Fi ac, Dolby Sound to również duży plus dla tego urządzenia. Jedynie co byśmy zmienili to system Android 4.4 KitKat, który mamy nadzieję, że zostanie zastąpiony przez wersję 5.0 zaraz po premierze.

was rather quiet in the past few weeks, but that was because the company was working on a new flagship smartphone. The Grand S3 is the company’s flagship smartphone for 2015 and unlike different design and specs, it also has an interesting feature.

Unikalną cechą ZTE Grand S3 jest pierwsze na rynku, szczególnie w tego typu urządzeniach autentyfikacja za pomoca źrenicy oka tzw. Eyeprint ID. Producent nie zdecydował się na czytnik linii papilarnych, prawdopodobnie z powodu, że jest już kilka tego typu rozwiązań na rynku i jego produkt nie wyróżniałby się zbytnio pod tym względem.

A co wy myślicie o nowym smartfonie ZTE? Czy podoba wam się jego specyfikacja, funkcje a co najważniejsze autentyfikacja za pomocą oka?

ZTE-Grand-S3 ZTE-Grand-S3-01