Home / Gry / Akcja / Murdered: Śledztwo zza grobu – nowy trailer w polskiej wersji językowej

Murdered: Śledztwo zza grobu – nowy trailer w polskiej wersji językowej

Firma Square-Enix opublikowała właśnie nowy trailer do gry Murdered: Śledztwo zza grobu, który już można obejrzeć w polskiej wersji językowej (z polskimi napisami). Produkcja ta należy do gatunku przygodowych gier akcji.

Ronan O’Connor (główny bohater) coraz bardziej zagłębia się w śledztwo dotyczące własnego morderstwa i zarówno on, jak i Joy zaczynają rozumieć, że miasteczko Salem kryje tajemnice znacznie mroczniejsze, niż ktokolwiek mógł się spodziewać.

Murdered: Śledztwo zza grobu stawia przed graczami najtrudniejsze wyzwanie -muszą oni rozwikłać zagadkę własnej śmierci. Ronan O’Connor – policjant z Salem – zostaje brutalnie zamordowany przez zamaskowanego mordercę. Uwięziony w przypominającym czyściec wymiarze, musi połączyć swoje zdolności detektywistyczne z potężnymi, nadprzyrodzonymi mocami. Tylko tak będzie mógł odkryć szokujący związek pomiędzy własną śmiercią, a serią rytualnych zabójstw, które wstrząsnęły Salem.

Ten detektywistyczny thriller z udziałem zjawisk nadprzyrodzonych będzie dostępny od czerwca 2014 roku na konsole Xbox One oraz Xbox 360 firmy Microsoft, konsole PlayStationR4 i PlayStationR3 oraz Windows PC. Gra ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Rodzima wersja językowa na Xbox One będzie dostępna w formie aktualizacji przez Internet najwcześniej w dniu polskiej premiery konsoli. Za tłumaczenie gry na język polski odpowiada firma QLOC S.A.

Murdered Śledztwo zza grobu

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.