Home / Aktualności / MSI ogłasza program cashback dla osób, które kupię jej płytę główną i kartę graficzną

MSI ogłasza program cashback dla osób, które kupię jej płytę główną i kartę graficzną

Firma MSI poinformowała, że wprowadza program zwrotu części pieniędzy (cashback) za zakup wybranych płyt głównych oraz kart graficznych z serii GTX 900 lub Radeon R9.

Opisywana w niniejszej wiadomości oferta dotyczy wszystkich modeli z serii X99, konstrukcji z linii Z97 GAMING, płyty Z97S SLI Krait Edition oraz wybranych modeli z chipsetami H97.

Modele te należy zakupić wraz z jedną z kart graficznych z rodziny GTX 960, GTX 970, GTX 980 lub Radeon R9 290 lub R9 270X.

Spełniając dwa powyższe warunki możemy liczyć na zwrot w wysokości do 50 dolarów.

Oferta ta obowiązuje w aż 20 europejskich krajach m.in. w Polsce i Wielkiej Brytanii. Wnioski należy składać w terminie od 30 do 60 dni od daty zakupu płyty głównej wraz z kartą graficzną objętych promocją.

Akcja ta obejmuje produkty zakupione pomiędzy 10 lutego 2015 a 13 marca 2015. W przypadku naszego rodzimego, polskiego rynku możemy liczyć na zwrot w wysokości od 35 do 105 zł za zakup płyty głównej. Identyczne wartości dostępne są dla kart graficznych.

Płyty główne MSI objęte promocją Cashback 01

Karty graficzne MSI objęte promocją Cashback 01

Źródło: MSI

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.