Home / Aktualności / MSI GE62VR czyli laptop nie tylko dla fanów militarii

MSI GE62VR czyli laptop nie tylko dla fanów militarii

MSI GE62VR camo editionNie tyle kolor specjalnej, limitowanej wersji laptopa MSI GE62VR lecz zawarto całego pakietu, z którym będzie on sprzedawany czyni go wartym uwagi.

Występujący w kolorze kamuflażu laptop MSI posiada specjalną skórkę, grę Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands wraz z przepustką sezonową, torbą, butelką na wodę, identyfikator dla psa oraz podkładkę pod mysz.

MSI GE62VR camo edition zestaw akcesoriow

Nie można ukryć faktu, iż MSI po części chce wypuścić nowy produkt, a po części nie chce za dużo wydać pieniędzy, w związku z czym specjalna edycja jest bardzo zbliżona do standardowej GE62VR.

Jeśli chodzi o specyfikację, laptop może posiadać procesor Core i7-7700HQ, jedną z dwóch kart graficznych GeForce GTX 1050 Ti / GTX 1060, do 32 GB pamięci RAM a także kombinację dysków M.2 NVMe PCIe Gen3 x4 i SATA.

Niestety na chwilę obecną MSI nie poinformowało o cenie i zbliżonej dostępności GE62VR w zakamuflowanej odmianie na rynku polskim.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.