Home / Aktualności / MP600 PRO LPX – nowy dysk w pojemnościach do 4TB dla PS5

MP600 PRO LPX – nowy dysk w pojemnościach do 4TB dla PS5

MP600 PRO LPX to nowy, szybszy i jeszcze bardziej pojemny  dysk M.2 SSD w pełni kompatybilny z konsolą PlayStation 5 wprowadzony na rynek przez Corsair. Dostępny w pojemnościach od 500 GB do 4 TB dysk MP600 PRO LPX w specjalnej, kompaktowej obudowie rozszerza pamięć masową konsoli PS5, spełniając lub przekraczając jej wymagania w zakresie wydajności. Dzięki błyskawicznie krótkim czasom zapisu i ładowania całej biblioteki gier dysk MP600 PRO LPX stanowi znaczne udoskonalenie pamięci masowej dla konsoli Sony.

MP600 PRO LPX został opracowany pod kątem optymalnej wydajności w konsoli PlayStation 5 bez dodatkowej konfiguracji. Specjalnie zaprojektowany, niskoprofilowy radiator aluminiowy utrzymuje nowy dysk CORSAIR w niskiej temperaturze nawet przy największym obciążeniu w grze i idealnie pasuje do wnętrza konsoli. Instalacja zajmuje zaledwie kilka minut, nie wpływa na gwarancję konsoli i jest natychmiast wykrywana przez PS5 podczas uruchomienia, dzięki czemu można uzyskać do 4 TB dodatkowej pojemności. MP600 PRO LPX umożliwia błyskawiczne ładowanie plików gier bezpośrednio z SSD, dzięki czemu nowe tytuły na konsolach Sony działają bez zakłóceń i z najwyższą jakością.

MP600 PRO LPX z niskoprofilowym radiatorem oferuje zaawansowaną wydajność pamięci masowej – sekwencyjny odczyt do 7100 MB/s i sekwencyjny zapis do 6800 MB/s**. Dzięki temu, niezależnie od zadań wykonywanych na PS5, można cieszyć się fenomenalną szybkością zapisu, odczytu i reakcji. Wyposażony w pamięć podręczną o wysokiej gęstości 3D TLC NAND i Dynamic SLC NAND produkt kalifornijskiego producenta wyróżnia się też znakomitą wytrzymałością pamięci masowej. Dysk jest również w pełni kompatybilny z komputerami osobistymi oraz towarzyszy mu kompleksowa, pięcioletnia gwarancja użytkowa.

CORSAIR MP600 PRO LPX Gen4 PCIe x4 NVMe M.2 SSD jest już dostępny w sprzedaży w europejskim sklepie internetowym CORSAIR oraz w najpopularniejszych polskich sklepach z elektroniką, np. w x-kom. MP600 PRO LPX jest objęty pięcioletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną kalifornijskiego producenta.

 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.