Home / Aktualności / Możliwości dostosowania wyglądu postaci w Mortal Kombat 11 są naprawdę imponujące

Możliwości dostosowania wyglądu postaci w Mortal Kombat 11 są naprawdę imponujące

Mortal Kombat 11, następca popularnej bijatyki studia NetherRealm zbliża się wielkimi krokami, w związku z czym poznajemy kolejne zmiany wprowadzone z nową odsłoną. Teraz przyszła kolej na możliwości dostosowania postaci, a w szczególności jej trzech wariantów, które pokazał m.in. użytkownik Dynasty, dzięki uprzejmości WB.

Jak możecie zauważyć, na pokazie nie zostały uwzględnione wszystkich dostępne w MK11 postacie, niemniej jednak i tak dużo się dowiadujemy o tych, które pokazano. Mowa tu o Barace, Sub Zero, Scorpionie, Raidenie i kilku innych. Studio pod przewodnictwem Eda Booma, naprawdę przyłożyło się do tej produkcji, co zapewne jeszcze nie raz zostanie udowodnione w materiałach promujących grę.

Każda z opcji pozwala zmienić dosyć znacząco wygląd ale „Kosmetyczne” opcje zmiany wygląd stały się teraz jeszcze bardziej dramatycznie. Pojawiły się m.in. zakładki „Zdolności” i „Zachowanie”, które można również zobaczyć w menu dostosowywania. Boon wspomniał także, że można ustawić intro i świętowanie zwycięstwa dla naszej postaci jak również Fatalities czyli brutalnych wykończeń przeciwnika. Ciekawa jest też mnogość skórek naszej postaci, co w pewien sposób urozmaica rozgrywkę, gdyż żadna kolejna walka nie wydaje się taka sama z uwagi jak nasz zawodnik wygląda.

Zmiany wyglądy postaci w Mortal Kombat 11 poszły także w kierunku broni, które w przypadku Scorpiona dotyczą mieczy (Katana, Jumaru, Fiery Daito i kilka innych) czy wyrzucanego łańcucha.

Choć opisywana tu odsłona popularnego Mortala nawiązuje graficznie do poprzedniej, to dzięki mnogości opcji dostosowywania wyglądu postaci, do gry trafił kolejny powiew świeżości. A co wy sądzicie o zmianach wprowadzonych w „jedenastce”? Czy spowodują one, że z chęcią sięgniecie do kieszeni po pieniądze.  

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.