Home / Gry / Akcja / Od teraz możesz kupić złoto do World of Tanks w kiosku czy markecie!

Od teraz możesz kupić złoto do World of Tanks w kiosku czy markecie!

Firma Wargaming informuje, że od dziś wszyscy gracze World of Tanks i World of Warplanes mają dodatkową, wygodną opcję zakupu złota do gier autorstwa Wargamingu. Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Sedoc jest to również możliwe w jednym z tysięcy punktów sprzedaży na terenie całej Polski, m.in. w Salonach Prasowych Kolporter oraz w sieci Media Expert.

Aby doładować konto gracza „złotem” nie potrzeba karty kredytowej, konta bankowego czy telefonu, od dziś można zakupić je za gotówkę niemal na każdym rogu. Jak to działa?

  1. Na stronie www.sedoc.pl znajdź najbliższy punkty sprzedaży wpisując w wyszukiwarkę np. miasto i ulicę.
  2. Po dotarciu do wybranego miejsca poproś sprzedawcę o doładowanie złota do gier Wargaming i wskaż wartość, np. 1.000, 2.500, 5.500 lub 7.500 złota.
  3. Otrzymasz kupon z terminalu pre-paid (podobnie jak doładowanie do telefonów komórkowych) z 16-cyfrowym kodem PIN. Kod PIN należy wpisać na stronie www.sedoc.pl, gdzie następnie otrzymasz kod na złoto.
  4. Kod na złoto wpisujesz na stronie http://worldoftanks.eu/ w szczegółach swojego konta, sekcja „Wpisz kod bonusowy”
  5. Gotowe!

Kupon SEDOC do WoT

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.