Home / Aktualności / Motorola Moto G pojawi sie w Wielkiej Brytanii w cenie 135 funtów

Motorola Moto G pojawi sie w Wielkiej Brytanii w cenie 135 funtów

Motorola Moto G

W angielskiej sieci Phones4U pojawiła się  nieoficjalna informacja odnośnie akcji promocyjnej na nadchodzący smartfon Moto G. Smartfon ten ma być budżetową wersją topowego smartfona Motoroli (Google) Moto X, jakkolwiek cena 135 funtów jak za takie urządzenie wydaje się bardzo niska. Tym bardziej, że ma ona dotyczyć telefonu w opcji na kartę (pre paid).

Motorola Moto G według doniesień ma posiadać 4.5 calowy wyświetlacz i działać pod kontrolą Android 4.3.  Jest również bardzo prawdopodobne iż nawet w wersji z Androidem 4.4 KitKat, nawet jeśli nie od razu to zaraz po premierze.

Procesorem napędzającym ten smartfon ma być Snapdragon 1.2 GHz. Pozostała specyfikacja obejmuje 5MPx kamerę główną (nagrywanie 720p),  1.3MPx kamerkę pomocniczą do wideo konferencji, 8GB na pliki użytkownika, Bluetooth 4.0 oraz baterię o pojemności 1,950 mAh.

Prawdopodobnie Moto G nie będzie posiadało bardziej zaawansowanych funkcji swojego starszego brata Moto X takich jak komendy głosowe w trybie samochodowym lecz to jest z pewnością podyktowane słabszą specyfikacją i niższą ceną tańszego smartfona.

Smartfonma pojawić się już na święta w Wielkiej Brytanii. Co do Polski i innych krajów starego kontynentu nic jeszcze nie wiadomo. Śledźcie nasz serwis na bieżąco gdyż jak tylko staniemy się w posiadaniu kolejnych informacji na temat tego smartfona Motoroli podamy je na łamach serwisu.

Źródło: PhoneArena