Home / Aktualności / Motor Show 2014 – pierwsza część relacji z największego święta motoryzacji w Polsce

Motor Show 2014 – pierwsza część relacji z największego święta motoryzacji w Polsce

 

Motor Show - logo

 

W dnia 27-30.03.2014 odbywała się kolejna edycja targów Motor Show w Poznaniu. Tradycyjnie już impreza ta gościła na terenie MTP (Międzynarodowe Targi Poznańskie) przyciągając rzesze fanów motoryzacji i nie tylko. Podczas tegorocznej edycji największych targów motoryzacyjnych w Polsce dało się nie tylko usłyszeć, że Motor Show ponownie nabrało wiatrów w przysłowiowe żagle, ale także dało się to bez problemu zobaczyć. W tym roku dopisali zarówno wystawcy, których było aż 200 oraz zwiedzających w liczbie ponad 96 000 osób.

  1. Wprowadzenie

Ze względu na to, że pierwszy dzień targów o nazwie VIP Day adresowany był głównie dla mediów i biznesu, a także z powodu dość wysokiej ceny wynoszącej 100 zł od osoby (jeśli nie posiadała ona akredytacji), najwięcej zwiedzających pojawiało się z każdym kolejnym dniem targów. Z kolei bilety na pozostałe dni (od 28 do 30 kwietnia) kosztowały 17 i 13 zł – odpowiednio bilet normalny oraz bilet rodzinny (cena od osoby).

 Motor Show 2014 - kasy biletowe

W pierwszej części relacji skupimy się przede wszystkim na tych pawilonach i atrakcjach Motor Show 2014, które m.in. przyciągały największą liczbę zwiedzających, były adresowane nie tylko do profesjonalistów, a także miały to coś, co powodowało, że chcieliśmy pójść tam w pierwszej kolejności.


1. Wstęp
2. Samochody osobowe oraz nowości
3. Samochody luksusowe
4. Samochody sportowe i wyczynowe
5. Motocykle, skutery, quady

    W dnia 27-30.03.2014 odbywała się kolejna edycja targów Motor Show w Poznaniu. Tradycyjnie już impreza ta gościła na terenie MTP (Międzynarodowe Targi Poznańskie) przyciągając rzesze fanów motoryzacji i nie tylko. Podczas tegorocznej edycji największych targów motoryzacyjnych w Polsce dało się nie tylko usłyszeć, że Motor Show ponownie nabrało wiatrów w przysłowiowe żagle, ale …

Ocena końcowa

Ocena ogólna

Polecamy!

Podsumowanie : Tegoroczne Motor Show w Poznaniu po raz kolejny pokazało swoją rangę nie tylko poprzez liczbę odwiedziących ale również pokazanych aut, motocykli oraz innej mechaniki.

Twoja ocena: Oceń jako pierwszy !
95

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.