Home / Aktualności / Motor Show 2014 – druga i ostatnia część relacji z największych targów motoryzacyjnych w Polsce‏

Motor Show 2014 – druga i ostatnia część relacji z największych targów motoryzacyjnych w Polsce‏

Ostatni etap w niniejszej relacji z tegorocznego święta motoryzacji w Poznaniu stanowią stoiska dedykowane caravaningowi oraz lotnictwu (samolotom i helikopterom).

Tuż obok ww. maszyn odbywały się także piąte mistrzostwa Polski w oklejaniu pojazdów – 5th Polish WRAP CAR Championship!

 

1. Wstęp
2. Tuning
3. Zlot Audi Quattro
4. Samochody zabytkowe
5. Zawody Car Audio
6. Stoiska i atrakcje plenerowe
7. Miasto Kobiet
8. Stoiska warsztatowe/serwisowe
9. Caravaning oraz samoloty i helikoptery
10. Zakończenie

Ostatni etap w niniejszej relacji z tegorocznego święta motoryzacji w Poznaniu stanowią stoiska dedykowane caravaningowi oraz lotnictwu (samolotom i helikopterom). Tuż obok ww. maszyn odbywały się także piąte mistrzostwa Polski w oklejaniu pojazdów – 5th Polish WRAP CAR Championship!   1. Wstęp 2. Tuning 3. Zlot Audi Quattro 4. Samochody zabytkowe 5. Zawody Car Audio …

Ocena końcowa

Ocena ogólna

Sukces!

Podsumowanie : Tegoroczne targi Motor Show okazały się niekwestionowanym sukcesem, który potwierdziła nie tylko ogromna ilość wystawców i reprezentantów świata mediów, ale także rekordowa frekwencja wśród zwiedzających.

Twoja ocena: 4.85 ( 1 votes)
95

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.