Home / Aktualności / Motor Show 2014 – druga i ostatnia część relacji z największych targów motoryzacyjnych w Polsce‏

Motor Show 2014 – druga i ostatnia część relacji z największych targów motoryzacyjnych w Polsce‏

Kolejną atrakcją czekającą na zwiedzających tegoroczne targi Motor Show były zawody Car Audio. Zawodnicy konkurowali w nich w kilku kategoriach m.in. na najgłośniej grający zestaw audio czy też jak najbliższe osiągnięcie granicy 119 dB tzw. Bass Drive.

Jedną z atrakcji podczas opisywanych na tej stronie zawodów Car Audio były konkursy, wśród których była konkurencja polegająca na jak najdłuższym utrzymaniu głośnika nad głową.

Głośnik - narzędzie w konkursie podczas zawodów Car Audio

Poniżej prezentujemy kilka samochodów, które można było spotkać podczas ww. zawodów odbywających się na tegorocznych targach motoryzacyjnych Motor Show w Poznaniu.

1. Wstęp
2. Tuning
3. Zlot Audi Quattro
4. Samochody zabytkowe
5. Zawody Car Audio
6. Stoiska i atrakcje plenerowe
7. Miasto Kobiet
8. Stoiska warsztatowe/serwisowe
9. Caravaning oraz samoloty i helikoptery
10. Zakończenie

Kolejną atrakcją czekającą na zwiedzających tegoroczne targi Motor Show były zawody Car Audio. Zawodnicy konkurowali w nich w kilku kategoriach m.in. na najgłośniej grający zestaw audio czy też jak najbliższe osiągnięcie granicy 119 dB tzw. Bass Drive. Jedną z atrakcji podczas opisywanych na tej stronie zawodów Car Audio były konkursy, wśród których była konkurencja polegająca …

Ocena końcowa

Ocena ogólna

Sukces!

Podsumowanie : Tegoroczne targi Motor Show okazały się niekwestionowanym sukcesem, który potwierdziła nie tylko ogromna ilość wystawców i reprezentantów świata mediów, ale także rekordowa frekwencja wśród zwiedzających.

Twoja ocena: 4.85 ( 1 votes)
95

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.