Home / Aktualności / Motor Show 2014 – druga i ostatnia część relacji z największych targów motoryzacyjnych w Polsce‏

Motor Show 2014 – druga i ostatnia część relacji z największych targów motoryzacyjnych w Polsce‏

 Kolejny rozdział naszej wspólnej wycieczki po targach Motor Show 2014 stanowi zlot posiadaczy i miłośników Audi z napędem Quattro. Wśród samochodów, które można było na nim spotkać były zarówno pierwsze modele z tym legendarnym napędem 4×4, jak i najnowsze konstrukcje z serii RS6 czy RS7 Sportback.

Na zwolenników czystej klasyki oczekiwały przepiękne modele Audi z lat 80. i 90. XX w. śród nich były m.in. Audi Quattro, Audi Ur-Quattro, Audi Coupe Quattro B2, Audi 80 Quattro, Audi 80 Competition, Audi 90 Quattro B2, Audi 90 Quattro 20V, Audi 200, 200 C3 Quattro oraz 200 Avant Quattro, a także Audi 200 Avant 20V Turbo Quattro, Audi V8, Audi RS2 Avant Quattro i Audi RS4 B5. Nie zabrakło także reprezentantów rodziny S w postaci Audi S2 i S2 Coupe czy Audi S4 B5.

Poniżej prezentujemy galerię z ww. „perełkami”.

1. Wstęp
2. Tuning
3. Zlot Audi Quattro
4. Samochody zabytkowe
5. Zawody Car Audio
6. Stoiska i atrakcje plenerowe
7. Miasto Kobiet
8. Stoiska warsztatowe/serwisowe
9. Caravaning oraz samoloty i helikoptery
10. Zakończenie

 Kolejny rozdział naszej wspólnej wycieczki po targach Motor Show 2014 stanowi zlot posiadaczy i miłośników Audi z napędem Quattro. Wśród samochodów, które można było na nim spotkać były zarówno pierwsze modele z tym legendarnym napędem 4×4, jak i najnowsze konstrukcje z serii RS6 czy RS7 Sportback. Na zwolenników czystej klasyki oczekiwały przepiękne modele Audi z …

Ocena końcowa

Ocena ogólna

Sukces!

Podsumowanie : Tegoroczne targi Motor Show okazały się niekwestionowanym sukcesem, który potwierdziła nie tylko ogromna ilość wystawców i reprezentantów świata mediów, ale także rekordowa frekwencja wśród zwiedzających.

Twoja ocena: 4.85 ( 1 votes)
95

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.