Home / Aktualności / Motor Show 2014 – druga i ostatnia część relacji z największych targów motoryzacyjnych w Polsce‏

Motor Show 2014 – druga i ostatnia część relacji z największych targów motoryzacyjnych w Polsce‏

 W dziale tuningu skoncentrujemy się nie tylko na prezentacji samochodów, ale również na ukazaniu najciekawszych naszym zdaniem akcesoriów oraz producentów z branży tuningowej. Tuż zaraz po wejściu do jednej z hal witało nas stoisko firmy Lexani. W miejscu tym na zwiedzających czekał zabytkowy Chevrolet Camaro drugiej generacji na 20-calowych felgach z oponami 225/30ZR20 czy też Chrysler 300C Touring, który obuty był w opony o rozmiarze 255/30ZR26. Dla fanów motoryzacji „szyfr” ten jest zapewne znany i jednoznaczny, a mówi on nam, że samochód ten posiada monstrualne, 26-calowe felgi.

Oczywiście na stoisku Lexani nie zabrakło jej sztandarowych produktów jakimi są felgi, gdzie prezentowano dziesiątki felg w różnych rozmiarach, wśród których liczną grupę stanowiły modele 20-calowe i większe.

Tuż obok zawodników startujących w zawodach Car Audio, o których piszemy na następnej stronie niniejszego artykułu, ustawiły się samochody po dość znaczącym tuningu. Wśród nich można było podziwiać Hondę Civic 8-generacji o mocy 320 KM, Renault Megane 3-generacji czy Seaty Leon oraz Ibiza, które dysponowały motorami o mocach wynoszących odpowiednio 380 i 227 KM.

Przechadzając się halami MTP można było zobaczyć także ciekawie przygotowane Mercedesy C-Klasse oraz S-Klasse czy choćby BMW 3 Coupe E92 i Nissana 370Z.

Fanów polskiej motoryzacji ucieszy z pewnością obecność odrestaurowanego Fiata 125p po dość poważnym tuningu.

1. Wstęp
2. Tuning
3. Zlot Audi Quattro
4. Samochody zabytkowe
5. Zawody Car Audio
6. Stoiska i atrakcje plenerowe
7. Miasto Kobiet
8. Stoiska warsztatowe/serwisowe
9. Caravaning oraz samoloty i helikoptery
10. Zakończenie

 W dziale tuningu skoncentrujemy się nie tylko na prezentacji samochodów, ale również na ukazaniu najciekawszych naszym zdaniem akcesoriów oraz producentów z branży tuningowej. Tuż zaraz po wejściu do jednej z hal witało nas stoisko firmy Lexani. W miejscu tym na zwiedzających czekał zabytkowy Chevrolet Camaro drugiej generacji na 20-calowych felgach z oponami 225/30ZR20 czy też …

Ocena końcowa

Ocena ogólna

Sukces!

Podsumowanie : Tegoroczne targi Motor Show okazały się niekwestionowanym sukcesem, który potwierdziła nie tylko ogromna ilość wystawców i reprezentantów świata mediów, ale także rekordowa frekwencja wśród zwiedzających.

Twoja ocena: 4.85 ( 1 votes)
95

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.