Home / Aktualności / Motor Show 2014 – druga i ostatnia część relacji z największych targów motoryzacyjnych w Polsce‏

Motor Show 2014 – druga i ostatnia część relacji z największych targów motoryzacyjnych w Polsce‏

 W tym miejscu kończymy powoli naszą relację z targów Motor Show 2014 w Poznaniu. Mamy nadzieję, że wiernie oddaliśmy emocjonujący klimat pełen motoryzacyjnych emocji, jaki zagościł w halach MTP. Artykuł ten jest drugą, a zarazem ostatnią częścią artykułu poświęconego ww. wydarzeniu. Liczymy, że ten odcinek, jak i jego pierwsza część pt. Motor Show 2014 – pierwsza część relacji z największego święta motoryzacji w Polsce przypomniał miłe chwile spędzone przez te kilka dni targów wszystkim tym, którzy mieli okazję być wówczas w Poznaniu, a tym którym nie udało się dotrzeć do stolicy Wielkopolski na tegoroczne święto motoryzacji, będące największą imprezą tego typu w naszym kraju, choć w części zrekompensowało stracone doznania.

Być może za rok ponownie spotkamy się, tym razem w szerszym gronie na Motor Show a.d. 2015.

Motor Show 2014 - zakończenie

1. Wstęp
2. Tuning
3. Zlot Audi Quattro
4. Samochody zabytkowe
5. Zawody Car Audio
6. Stoiska i atrakcje plenerowe
7. Miasto Kobiet
8. Stoiska warsztatowe/serwisowe
9. Caravaning oraz samoloty i helikoptery
10. Zakończenie

 W tym miejscu kończymy powoli naszą relację z targów Motor Show 2014 w Poznaniu. Mamy nadzieję, że wiernie oddaliśmy emocjonujący klimat pełen motoryzacyjnych emocji, jaki zagościł w halach MTP. Artykuł ten jest drugą, a zarazem ostatnią częścią artykułu poświęconego ww. wydarzeniu. Liczymy, że ten odcinek, jak i jego pierwsza część pt. Motor Show 2014 – …

Ocena końcowa

Ocena ogólna

Sukces!

Podsumowanie : Tegoroczne targi Motor Show okazały się niekwestionowanym sukcesem, który potwierdziła nie tylko ogromna ilość wystawców i reprezentantów świata mediów, ale także rekordowa frekwencja wśród zwiedzających.

Twoja ocena: 4.85 ( 1 votes)
95

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.