Home / Aktualności / Motor Show 2014 – druga i ostatnia część relacji z największych targów motoryzacyjnych w Polsce‏

Motor Show 2014 – druga i ostatnia część relacji z największych targów motoryzacyjnych w Polsce‏

TTM Motor Show 2014

Tegoroczne targi Motor Show okazały się niekwestionowanym sukcesem, który potwierdziła nie tylko ogromna ilość wystawców i reprezentantów świata mediów, ale także rekordowa frekwencja wśród zwiedzających. W pierwszej części naszej relacji z poznańskich targów motoryzacyjnych zaprezentowaliśmy Wam, naszym Drogim Czytelnikom wystawiane w halach MTP samochody osobowe, motocykle, skutery oraz quady itp. maszyny. Z kolei w drugiej, a zarazem ostatniej części naszej wspólnej wycieczki po targach Motor Show 2014 zaprosimy wszystkich naszych czytelników do zapoznania się z pozostałymi, najciekawszymi naszym zdaniem atrakcjami, które czekały na zwiedzających.

Tym samym będziemy mogli podziwiać nie tylko wszechobecne na Motor Show samochody po dość znaczącym tuningu oraz towarzyszące im akcesoria i multimedialne gadżety, ale także zobaczymy samochody zabytkowe i odrestaurowane, samochody służące do caravaningu i wiele, wiele innych interesujących fanów motoryzacji propozycji.

1. Wstęp
2. Tuning
3. Zlot Audi Quattro
4. Samochody zabytkowe
5. Zawody Car Audio
6. Stoiska i atrakcje plenerowe
7. Miasto Kobiet
8. Stoiska warsztatowe/serwisowe
9. Caravaning oraz samoloty i helikoptery
10. Zakończenie

Tegoroczne targi Motor Show okazały się niekwestionowanym sukcesem, który potwierdziła nie tylko ogromna ilość wystawców i reprezentantów świata mediów, ale także rekordowa frekwencja wśród zwiedzających. W pierwszej części naszej relacji z poznańskich targów motoryzacyjnych zaprezentowaliśmy Wam, naszym Drogim Czytelnikom wystawiane w halach MTP samochody osobowe, motocykle, skutery oraz quady itp. maszyny. Z kolei w drugiej, …

Ocena końcowa

Ocena ogólna

Sukces!

Podsumowanie : Tegoroczne targi Motor Show okazały się niekwestionowanym sukcesem, który potwierdziła nie tylko ogromna ilość wystawców i reprezentantów świata mediów, ale także rekordowa frekwencja wśród zwiedzających.

Twoja ocena: 4.85 ( 1 votes)
95

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.