Home / Aktualności / Motor Show 2014 – odliczamy dni do największych targów motoryzacyjnych w Polsce

Motor Show 2014 – odliczamy dni do największych targów motoryzacyjnych w Polsce

Motor Show - logo

Targi motoryzacyjne Motor Show już za kilka dni rozpoczną się w Poznaniu. W tym roku największe święto motoryzacyjne w Polsce będzie trwało od 27 do 30 marca 2014 w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Już za niespełna siedem dni wystartuje ponownie największa impreza motoryzacyjna w Polsce. W halach MTP (Międzynarodowe Targi Poznańskie) odbędzie się aż cztery wyjątkowo interesujące wystawy, wśród których zobaczymy: salon samochodowy, salon motocyklowy, salon caravaningowy oraz salon air passion.

Organizatorzy Motor Show szacują, że podczas czterech dni opisywanej w niniejszym newsie imprezy hale MTP odwiedzi około 100 tys. zwiedzających, a samej imprezie weźmie udział nawet 200 wystawców oraz około 1000 dziennikarzy i przedstawicieli mediów.

Poza interesującymi samochodami, motocyklami czy światem caravaningu oraz lotnictwa uczestnicy targów Motor Show będą mięli szansę wygrać samochód Fiat 500. Aby stać się szczęśliwym posiadaczem tego stylowego samochodu trzeba będzie wypełnić kupon konkursowy zamieszczony w „Motor Show Magazynie”. Następnie w drodze losowania finaliści wezmą udział w finałowej próbie na scenie głównej, w której sprawdzianowi poddany zostanie ich refleks, orientacja oraz sprawność.

Motor Show 2014 - konkurs Fiat 500

Ponadto na zwiedzających czeka cała masa atrakcji, przygotowanych nie tylko dla mężczyzn. W dniach 28-30 marca 2014 dostępne dla zwiedzających będzie Miasto Kobiet (pawilon 11), gdzie samochody staną się inspiracją do przemian i stylistycznych metamorfoz przeprowadzanych przez Maję Sablewską. Swoją obecność tam zapowiedziała także Dorota Gardias, która zaprosi na scenę gości specjalnych (dietetyków, fryzjerów czy wizażystów).

Miasto Kobiet - Motor Show 2014

Wśród czekających na wszystkich zwiedzających atrakcji znajdzie się także mobilny tor off-road’owy, wystawa oldtimerów, finał mistrzostw w ”wyklejaniu” samochodów 5th Polish Car Wrap Championship, Custom Festival – ekstremalny tuning motocykli, zlot caravaningowy, a także przejażdżka Skodą Yeti po specjalnie przygotowanym torze z przeszkodami.

Bilety na imprezę Motor Show 2014 w Poznaniu można kupić m.in. za pośrednictwem serwisu Ticketpro, Empik, Saturn i Media-Markt. Bilety rodzinne (dla min. 3 osób) kosztują 13 zł od osoby, zaś bilet normalny (także dla grup zorganizowanych oraz szkół) kosztują 17 zł / osobę. Z kolei bilet wstępu na VIP Day, który odbywać się będzie 27 marca wynosi 100 zł. Dla dzieci do lat 3 nie obowiązują jakiekolwiek bilety.

Źródło: MTP / Motor Show

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.