Home / Aktualności / Moto Razr z mocniejszym chipsetem w przygotowaniu

Moto Razr z mocniejszym chipsetem w przygotowaniu

Nie ma chyba zbyt wielu ikonicznych smartfonów jak Motorola Razr, do którego przylgnęły słowa z reklamy „Hello Moto”. Dla fanów tego modelu i marki mamy dobrą wiadomość bowiem dyrektor Lenovo Chen Jin w niedawnym poście na Weibo podzielił się szczegółami dotyczącymi Razr trzeciej generacji. Jak podkreślono w przetłumaczonym fragmencie, nowy smartfon będzie miał mocniejszy chipset, ulepszony interfejs i poprawiony wygląd.

Pierwszy nowoczesny Razr dostępny był w oszałamiającej cenie 1499 dolarów, a druga generacja była tylko nieznacznie tańsza z metką 1399 dolarów. Cena tej ostatniej jednak nieco spadła do zaledwie niecałych 800 dolarów, ale nawet w tej cenie decyzja o jej kupnie jest niezwykle trudna biorąc pod uwagę specyfikację średniego kalibru.

W związku z wysokimi cenami Razr, Samsung objął prowadzenie w kategorii pojawiających się składanych smartfonów. Galaxy Z Fold3 i Z Flip3 firmy przewyższają swoją specyfikacją serię Galaxy S i Note, chociaż może się to zmienić wraz z Galaxy S22 Ultra, który wydaje się tuż za rogiem.

Post Chen Jina sugeruje, że  trzecia generacja Razr może najpierw zadebiutować w Chinach, chociaż nie jest to pewne, biorąc pod uwagę niejasne tłumaczenie. Podejrzewany, że więcej informacji może się pojawić podczas targów CES w przyszłym tygodniu, zakładając, że urządzenie jest już na tyle zaawansowana w produkcji, że Motorola będzie swobodnie udostępniać je publicznie.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.