Home / Aktualności / Moto 360 zaprezentowany podczas Google I/O

Moto 360 zaprezentowany podczas Google I/O

Moto 360 smartwatch
Moto 360 to jak na razie naszym zdaniem najlepiej wyglądający, najprostszy a tym samym najbardziej funkcjonalny inteligentny zegarek korzystający z dobrodziejstw Android wear. Choć Samsung Gear Live oraz G Watch również zostały zaprezentowane podczas tegorocznej konferencji developerów Google I/O to nie stanowią one zdaniem wielu realnego zagrożenia dla produktu Motoroli.

Korzystając z klasycznego, okrągłego kształtu zegarka Motorola z pewnością zyska szersze grono nabywców niż konkurencyjne rozwiązania oferowane w znacznie droższych cenach. Nie można zapominać w jakim celu nosimy same zegarki, przynajmniej większość z nas a to jest właśnie to w co mierzy Moto 360.

Zegarek ten łączy w sobie prostotę z funkcjonalnością, posiada również wyświetlacz upakowany pikselami po same brzegi jak podaje Lior Ron, główno dowodzący w produkcji nowego wearable w Motoroli. Na chwilę obecną nie można za wiele powiedzieć na temat Moto 360 bowiem podczas konferencji Motorola prezentowała tylko demo swojego produktu, raczej niż oferowała chwilę zabawy z tym małym cudeńkiem.

Domyślać możemy się iż nie wszystko jest jeszcze dopracowane a sama firma nie chcąc popsuć doznań z Moto 360 wolała trzymać wszystko na wodzy. Tak więc dokładna data premiery ani cena zegarka Motoroli nie jest jeszcze znana. Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć tego produktu oraz doznania obcowania z tym produktem prezentera z serwisu Cnet.

Naszym zdaniem tylko Apple z iWatch jest w stanie realnie zagrozić zegarkowi Motoroli zarówno pod względem wyglądu jak i funkcjonalności. Pozostali producenci nie wiedzą co z tym fantem zrobić a chcąwycisnąć jak najwięcej pieniędzy z tego segmentu rynku.

Jesteśmy ciekawi co wy myślicie o tym produkcie. Czy w ogóle wam się podoba wygląd, jak jest z funkcjonalnością i czy jeśli zostałby on atrakcyjnie wyceniony, bylibyście skłonni go kupić?