Home / Gry / Bijatyka / Mortal Kombat XL Beta ląduje na Steam już w ten weekend

Mortal Kombat XL Beta ląduje na Steam już w ten weekend

Mortal Kombat XL Beta PC

Mortal Kombat XL Beta, wzbogacona nieco wersja brutalnej bijatyki studia NetherRealm – Mortal Kombat X zawierająca dodatek Kombat Pack (Jason Voohees, Tanya, Tremor, Predator), a ponadto niedostępny jeszcze Kombat Pack 2 (Leatherface z filmu Teksańską masakra Piłą Mechaniczną, powracający Bo’ Rai Cho, Triborg czyli Cyrax, Smoke i Sektor w jednym oraz Obcy) zmierza w kierunku komputerów PC i platformy Steam, na której już w ten weekend zadebiutuje.

Twórcy jak się dowiadujemy poprzez wzbogaconą wersję beta Mortal Kombat XL chce podnieść grywalność tej gry, aczkolwiek nie podaje informacji odnośnie premiery pełnej, finalnej wersji tej produkcji.

Beta testy Mortal Kombat XL ropoczną się jak wspomnieliśmy w ten weekend i zakończą 29 sierpnia o 19:00. Jeśli więc chcecie poznać tą grę w pełnym wyposażeniu to skorzystajcie z tego linku https://t.co/OLITe8DbFe.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.