Home / Gry / Bijatyka / Mortal Kombat X – znamy już wszystkie postacie i lokalizacje

Mortal Kombat X – znamy już wszystkie postacie i lokalizacje

Mortal Kombat X all characters

Do czasu premiery gry Mortal Kombat X pozostało 11 dni, i po tym czasie trafi ona na platformy takie jak PS4, Xbox One oraz PC. Jednak w oczekiwaniu nie przeszkadza poznanie wszystkich postaci tego 'krwawego sportu’, i choć nie ma tam bezpośrednio Van Damma, to Johny Cage z dumą go zapewne reprezentuje.

W grze MK X pojawi się 25 postaci, z dosyć pokaźną liczbą odmian, tym samym poniekąd rozszerzając nasz wybór zawodników, którymi będziemy mogli zagrać.

Każda postać ma także 3 różne style walki, co z kolei jeszcze bardziej urozmaici całą rozgrywkę. Dla tych, dla których ta liczba nadal nie jest zadowalająca, polecamy Kombat Pack, czyli zestaw czterech postaci, wśród których znaleźli się Predator, Jason, Milena and Tremor.

W prezentowanym poniżej filmiku, możecie również zobaczyć 13 lokalizacji, w której zawodnicy zmierzą się ze sobą. Ciężko na tą chwilę potwierdzić czy ilość ta jest ostateczna, czy być może zostanie dodanych ich więcej bezpośrednio czy poprzez tzw. dodatki DLC.

A która postać jest twoją ulubioną, lub może inaczej, którą będziesz chciał / chciała zagrać po tym jak dostaniesz grę Mortal Kombat X w swoje ręce.