Home / Aktualności / Mortal Kombat X – Nowa część bijatyki już wkrótce

Mortal Kombat X – Nowa część bijatyki już wkrótce

Mortal Kombat X
Mortal Kombat X toz pewnością dumny następca bardzo dobrej 9-tki w tym edycji Komplete Edition, którą mieliśmy okazję rezenzować kilka miesięcy temu. W opublikowanym właśnie zwiastunie tej gry, nie sposób nie zauważyć znaczących ulepszeń w grafice, które motorem są m.in. konsole nowej generacji.

W 10 części krawej bijatyki nie tylko grafika zyskała na jakości. Styl walki jak i scenerię także ożyły dzięki nowym ciosom oraz interakcjom z otoczeniem. Gra, której premiera została ustalona na 2015 już teraz sprawia nie małe zamieszanie zwiąkszając tym samym niecierpliwość oczekujących na nią graczy.

Mortal Kombat X pojawi się zarówno na Xbox One, Xbox 360, Sony PS3, Sony PS4 oraz komputery PC. Nie trzeba bych Einsteinem aby stwierdzić wyższość PC-tów oraz Xbox One czy PS4 nad starszymi konsolami. Ta gra z pewnością wykorzysta moc naszej karty graficznej do ostatniej kropli.

Wracając do samej zapowiedzi z gry (osoby o słabych nerwach powinny znów zamknąć oczy) zostajemy przeniesieni do lasu, w którym walkę toczą Sub -zero ze Scorpionem. Już na wstępie zauważyć można nową kombinację ciosów (i ruchów) połączonych z interaktywnym otoczeniem w tym kręcenie się Sub-zero na gałązi. Jak się można było spodziewać walka kończy się utratą głowy jednego z zawodników, którego zobaczcie sami z poniższego filmiku.

Choć jest to renderowana zapowiedź Mortal Kombat X, to wiele źródeł twierdzi iż właśnie taką wersję dostaniemy po premierze chociażby ze względu na obecną jakość grafiki w takich tytułach jak Killer Instinct na konsole nowej generacji.

A wy co sądzicie o nowym Mortalu? Czy podobała się wam poprzednia wersja i jakie nadzieje wiążecie właśnie z dziesiątką? Jak zwykle czekamy na komentarze.