Home / Aktualności / Monster Hunter World wygląda znacznie lepiej niż jej konsolowa wersja

Monster Hunter World wygląda znacznie lepiej niż jej konsolowa wersja

Po konsolowej wersji gry Monster Hunter World już było wiadomo, że ta gra zdobędzie sporą rzeszę fanów, a teraz gdy jej pecetowa premiera jest już niedaleko, nie ma co do tego wątpliwości, że jeszcze bardziej się ona powiększy. W związku z tym, że Capcom wysłał wcześnie kody do Monster Hunter World na PC do mediów, w sieci pojawiły się pierwsze zwiastuny jak gra będzie wyglądała z lepszą niż konsolowa grafiką.

Jeden z bardziej popularnych streamerów Arekkz (znany m.in z serii poświęconej grze Division) przedstawia w poniższym filmiku swoje pierwsze spostrzeżenia odnośnie wersji PC. Przedstawiony materiał to 18 minut rozgrywki, która dotyczy  polowania na Wielkiego Jagrasa. i martwiący się o odkrycie zbyt dużej ilości szczegółów przed premierą uspokajamy, autor ukazuje jedynie małą część tego co nas w Monster Hunter World czeka. Materiał ukazany w filmiku jest co prawda w rozdzielczości 1080p, z wysokimi ustawieniami, ale jak można zauważyć na wideo, autorzy oddali użytkownikom pełne menu opcji graficznych, dzięki czemu najmocniejsze karty graficzne także wykorzystają swoją moc. Co ważne, Arekkz przygląda się w filmiku sterowaniu myszą i klawiaturą, co powinno zainteresować osoby które sceptycznie podchodzą do tego typu konwersji (mowa oczywiście o konsola >PC).

Nie przedłużając więcej, oddajemy wam ponad 18 minut rozgrywki z Monster Hunter World na PC:

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.