Home / Aktualności / Mój przyjaciel Pedro sprzedaje się jak świeże bułeczki na PC i Switch

Mój przyjaciel Pedro sprzedaje się jak świeże bułeczki na PC i Switch

Mój przyjaciel Pedro, nietypowe połączenie platformówki ze strzelanką, które zadebiutowało m.in. na Steamie tydzień temu poza pojawieniem się na konsoli Switch, sprzedaje się jak świeże bułeczki. Najnowszy raport sprzedaży tej gry na platformie Nintendo i PC mówi o ilości 250 tys. pobrań tej gry, a to dopiero początek.

Gra Mój przyjaciel Pedro (My friend Pedro) została ogłoszona podczas konferencji E3 2018 Devolver Digital i wydana 20 czerwca. Side-scroller ukazujący „brutalny balet o przyjaźni, wyobraźni” i walce jednego człowieka, w celu „zniszczenia każdego, kto znajdzie się na jego drodze na życzenie czującego banana”. został wyposażony w tzw. slow-motion przy szczególnie „interesujących” scenach.

W grze stworzonej przez DeadToast, zobaczymy również dzielone cele, akrobatyczne ruchy i wiele innych szalonych wybryków. Mój przyjaciel Pedro jest dostępny zarówno na Nintendo Switch jak i PC, a obecnie można skorzystać z 15% zniżki do 9 lipca za pośrednictwem platformy Steam. Nie wiemy czy Nintendo także zaproponuje jakieś upusty z uwagi na znakomite wyniki sprzedaży tej gry.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.