Home / Aktualności / gry / Mistrzostwa Świata World of Tanks – Grand Finals 2016 już w ten piątek i sobotę!

Mistrzostwa Świata World of Tanks – Grand Finals 2016 już w ten piątek i sobotę!

The Grand Finals 2016 artwork 01

Fani niezwykle popularnej gry World of Tanks powinni zarezerwować sobie wolne w  najbliższy piątek i sobotę w związku z Mistrzostwami Świata – The Grand Finals 2016 aby śledzić transmisję z tej właśnie gry, lub też mogą odwiedzić grających na warszawskim Torwarze.

W jednym z najważniejszych wydarzeń dla graczy tego roku w World of Tanks zmierzy się 12 najlepszych eSprotowych drużyn z całego globu, które przyjadą rywalizować na żywo przed publicznością o tytuł mistrzowski i wysokie nagrody pieniężne. W puli mistrzostw jest ponad 1 200 000 złotych! (300 000 USD)

Dla publiczności wstęp wolny. W piątek wejście od godziny 10.00, a pierwsze mecze ruszą o 12.00. Jest to dzień fazy grupowej, rozgrywki potrwają do wieczora. W sobotę zapraszamy również od 10.00 z fazą pucharową startującą od 12.00 i finałem zaplanowanym na godzinę 20.00. Tego dnia poznamy nowych mistrzów świata w World of Tanks! Dokładny harmonogram Grand Finals 2016 dostępny jest pod adresem -> http://worldoftanks.eu/pl/news/pc-browser/esport/GF16-event-starts/

Przygotowana została moc atrakcji dla publiczności. Odwiedzających zapraszamy do strefy wirtualnej rzeczywistości, wspólnej zabawy w World of Tanks i World of Warships na kilkudziesięciu komputerach PC, do strefy Playstation 4 i konkursów z nagrodami. Przed halą Torwaru staną dwa prawdziwe czołgi T-34-85 i M4A1 Sherman oraz ciężarówka militarna MGT-20.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo za pośrednictwem Internetu, także na naszym portalu.

Najbardziej zaangażowanych fanów informujemy, że ostanie sztuki biletów premium i wcześniejsze rejestracje na wydarzenie są jeszcze dostępne pod adresem -> https://www.ebilet.pl/sport/e-sport-i-youtuberzy/wargamingnet-league-the-grand-finals-2016/