Home / Aktualności / Mistrzostwa Świata w World of Tanks rozpoczęte!

Mistrzostwa Świata w World of Tanks rozpoczęte!

WGL 2015 start

W dniu dzisiejszym wystartowały Mistrzostwa Świata w World of Tanks 2015, które w tym roku także odbywają się w Warszawie. Tegoroczny turniej będący największym świętem w kalendarzu fanów World of Tanks rozpoczęło się w dniu dzisiejszym o godz. 10:00 konferencją prasową, a same rozgrywki wystartowały o godz. 11:45.

WGL 2015 start 1

Tegoroczna edycja Finałów Ligi Wargaming.net odbywa się w tym roku w Hali EXPO XXI. Niedługo po eventu rozpoczęciu widać było, że dotychczasowe rekordy frekwencji wśród widzów zostaną pobite.

Pierwszą parą, która stanęła do walki o tytuł mistrzowski stanowiły ekipy Kazna Kru oraz Arete. Ku zadowoleniu znacznej części publiczności zwyciężyła w niej drużyna Kazna Kru, w której szeregach znajduje się nasz rodak.

WGL 2015 start 4

Poza możliwością śledzenia zmagań profesjonalnych graczy, każdy zwiedzający ma możliwość zapisania się do turnieju 7 vs 7 odbywającego się po obu stronach specjalnie przygotowanej ciężarówki Wargaming.net. Dodatkowo fani World of Tanks mogą spróbować swoich sił – dosłownie;) – w grze, w której smok i czołg walczą ze soba, a my musimy energicznie machać ręką, tak, by nasz „laser” zneutralizował oponenta.

Także fani World of Tanks Blitz mają możliwość zagrać w tę grę na stoisku Red Bull.

To jeszcze nie wszystko, ponieważ przed halą EXPO XXI stoją dumnie dwa prawdziwe czołgi: T-34-84 oraz M4A1 Sherman (wersja kanadyjska), przy których możemy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

WGL 2015 - M4A1 Sherman

WGL 2015 - T-34-85

Serdecznie zapraszamy do śledzenia ww. imprezy na łamach naszego portalu, gdzie pojawi się już wkrótce obszerna relacja z Finałów Ligi Wargaming.net.

Oczywiście wszystkich z Was, którzy mogą dotrzeć na opisywane w tej wiadomości wydarzenie serdecznie zapraszamy, ponieważ atmosfera jest niezwykle przyjazna i gorąca.

WGL 2015 start 5

WGL 2015 start 2

Źródło: Informacja własna

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.