Home / Aktualności / Motoryzacja / MIO COMBO 5107 LM – nawigacja i rejestrator w jednym

MIO COMBO 5107 LM – nawigacja i rejestrator w jednym

MIO COMBO 5107 LM – nawigacja i rejestracja trasy

Otrzymaliśmy jakiś czas temu do testów urządzenie marki MIO mające pełnić funkcję zarówno systemu nawigacji satelitarnej opartej na mapach MIO jak i video-rejestratora przebiegu podróży.

Tym samym firma stworzyła doskonałe rozwiązanie dla każdego podróżnika, który chciałby poczuć się bezpieczniej na drodze. Dzięki połączeniu funkcjonalności dwóch urządzeń pozwala zaoszczędzić pieniądze i miejsce w samochodzie.

 

MIO COMBO 5107 LM pud 1

MIO COMBO 5107 LM pud 2

MIO COMBO 5107 LM pud 3

Pudełko i jego zawartość:

  • Mio Combo 5107LM
  • Karta Pamięci MicroSD 8 GB z adapterem SD
  • Uchwyt samochodowy
  • Ładowarka samochodowa
  • Kabel USB

MIO COMBO 5107 LM zestaw

 

 

 

Urządzenie prezentuje się atrakcyjnie. Srebrna ramka obudowy nadaje jej szlachetnego wyglądu i iluzję większej jakości. Dobry dostęp do wszystkich gniazd i przycisków gwarantuje bezproblemową ich obsługę.

FRONT

W miarę estetyczna ładowarka samochodowa w połączeniu z wydatnym uchwytem dopełnia samochodowy zestaw urządzenia. Kabel USB służy do komunikacji urządzenia z komputerem w celu aktualizacji map i oprogramowania.

Miłym akcentem jest obecność 8 GB karty pamięci, co umożliwia natychmiastowe korzystanie z funkcji rejestratora – za to wielkie brawa.

 

Sprzęt:

Wyświetlacz

5″ 480 x 272

Procesor

CSR SiRFatlasV 664 Mhz

Gniazdo karty pamięci

TAK

 

 

  1. Wstęp
  2. Nawigacja
  3. Rejestrator
  4. Podsumowanie

 

MIO COMBO 5107 LM – nawigacja i rejestracja trasy Otrzymaliśmy jakiś czas temu do testów urządzenie marki MIO mające pełnić funkcję zarówno systemu nawigacji satelitarnej opartej na mapach MIO jak i video-rejestratora przebiegu podróży. Tym samym firma stworzyła doskonałe rozwiązanie dla każdego podróżnika, który chciałby poczuć się bezpieczniej na drodze. Dzięki połączeniu funkcjonalności dwóch urządzeń pozwala …

Ocena końcowa

Jakość
Funkcje
Nawigacja
Mapy
Rejestrator
Ocena ogólna

Hmmm...

Podsumowanie : MIO COMBO 5107 LM to urządzenie, które sprawiło, że mam bardzo mieszane uczucia. Z jednej strony jedna z najlepszych nawigacji, z masą świetnych map i bogata w funkcje dodatkowe. Z drugiej strony rejestrator z niezłej jakości obrazem zepsutym przez nie do końca przemyślany uchwyt urządzenia i brakiem kontroli nad obrazem.

Twoja ocena: 3.11 ( 4 votes)
71

O użytkowniku Hubert Andruszewski

Pasjonat komputerowy, motoryzacyjny z zacięciem łowieckim. Gadżety to jego chleb powszedni. Dlatego właśnie technologia sprawia mu tyle przyjemności.