MIO COMBO 5107 LM – nawigacja i rejestracja trasy
Otrzymaliśmy jakiś czas temu do testów urządzenie marki MIO mające pełnić funkcję zarówno systemu nawigacji satelitarnej opartej na mapach MIO jak i video-rejestratora przebiegu podróży.
Tym samym firma stworzyła doskonałe rozwiązanie dla każdego podróżnika, który chciałby poczuć się bezpieczniej na drodze. Dzięki połączeniu funkcjonalności dwóch urządzeń pozwala zaoszczędzić pieniądze i miejsce w samochodzie.
Pudełko i jego zawartość:
- Mio Combo 5107LM
- Karta Pamięci MicroSD 8 GB z adapterem SD
- Uchwyt samochodowy
- Ładowarka samochodowa
- Kabel USB
Urządzenie prezentuje się atrakcyjnie. Srebrna ramka obudowy nadaje jej szlachetnego wyglądu i iluzję większej jakości. Dobry dostęp do wszystkich gniazd i przycisków gwarantuje bezproblemową ich obsługę.
W miarę estetyczna ładowarka samochodowa w połączeniu z wydatnym uchwytem dopełnia samochodowy zestaw urządzenia. Kabel USB służy do komunikacji urządzenia z komputerem w celu aktualizacji map i oprogramowania.
Miłym akcentem jest obecność 8 GB karty pamięci, co umożliwia natychmiastowe korzystanie z funkcji rejestratora – za to wielkie brawa.
Sprzęt:
Wyświetlacz |
5″ 480 x 272 |
Procesor |
CSR SiRFatlasV 664 Mhz |
Gniazdo karty pamięci |
TAK |
Ocena końcowa
Jakość
Funkcje
Nawigacja
Mapy
Rejestrator
Ocena ogólna
Hmmm...
Podsumowanie : MIO COMBO 5107 LM to urządzenie, które sprawiło, że mam bardzo mieszane uczucia. Z jednej strony jedna z najlepszych nawigacji, z masą świetnych map i bogata w funkcje dodatkowe. Z drugiej strony rejestrator z niezłej jakości obrazem zepsutym przez nie do końca przemyślany uchwyt urządzenia i brakiem kontroli nad obrazem.