Home / Aktualności / Minion Masters – ciekawa gra typu free-to-play dostępna na platformie Steam

Minion Masters – ciekawa gra typu free-to-play dostępna na platformie Steam

Jak zapewne wiecie, jest wiele gier typu free-to-play, ale nie każda z nich zasługuje na uwagę i nasz czas. Niemniej jednak wygląda, że warto zainteresować się Minion Masters – będącym turniejem prawdziwych czempionów, ostatecznym testem dla twardzieli, sprawdzianem umiejętności strategicznego planowania na drodze do zwycięstwa. 

Jako gracz możemy stać się najlepszym spośród 2 milionów uczestników turnieju, biorąc udział w zapierających dech w piersi potyczkach na śmierć i życie, w których do dyspozycji mamy swoich podwładnych i pomagierów! No, przynajmniej do czasu, aż wrogowie dostaną się do wieży, w której rezydujemy.

Przywołanie swoich sług jest proste i następuje ono za pomocą kart magii. Gra oferuje dużo nauki dla początkującego gracza, a do zebrania czeka ponad 100 unikatowych kart ze sługami. Niektóre z nich z pewnością przypominają potwory, a karty wszak mieszczą się w kieszeni, co dobrze się kojarzy i brzmi jak świetna zabawa, prawda?

Niezależnie czy preferujesz bitwy 1v1, 2v2, czy może masz ochotę urozmaicić nieco zabawę jednym ze specjalnych zestawów zasad Minion Masters jest ci w stanie to wszystko zapewnić. Zachęcamy także do zwiedzania naszych pięknych krain i wyruszania z ekspedycją. Takie wyprawy zawsze kończą się sakwami pełnymi skarbów. No i któż nie kocha personalizacji? Masa nowych ubranek i modyfikacji czeka na naszych uczestników.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.