Home / Aktualności / Minecraft z aktualizacją Jaskinie i klify zyska super słodkie.. kozły

Minecraft z aktualizacją Jaskinie i klify zyska super słodkie.. kozły

Jaskinie i klify, nadchodząca aktualizacja do niezwykle popularnej gry Minecraft zawierać będzie różnego rodzaju nowe przedmioty oraz kozy. Tak, dobrze przeczytaliście, ale z drugiej strony nie powinno was to dziwić, mając na uwadze, że wszelakiej maści zwierzęta są już dostępne w tej grze.

Ogłoszona dzisiaj podczas Minecraft Live aktualizacja jest wprowadzana do systemu jaskiń i gór z ulepszonym generowaniem jaskiń i zawiera takie rzeczy, jak „bujne czy naciekowe jaskinie”. Pojawi się z nią również zupełnie nowy system archeologiczny dodający do gry poczucie elementu historii, a w jaskiniach można będzie spodziewać się nowych kryształów. Gracze znajdą również teleskopy, wiązki, blok czujników i nowego wroga zwanego Strażnikiem. Mob (bo tak go nazwano), jest dobrze przystosowany do ciemnych jaskiń i reaguje na ruch zamiast wzroku.

Osoby, na które głosowano w zeszłym roku z Mountain Update, zostaną uwzględnione wraz z wyżej wymienionymi kozłami górskimi. Aktualizacja wprowadza również miedź, która doda do gry element starzenia, co oznacza, że ​​z czasem miedziane budynki zaczną zmieniać kolor na zielony. Innym dodatkiem ma być inny mob zwany Axolotl, który pojawia się w wiadrze. Te żyjące w jaskiniach  stworzenie wodne będzie w stanie pomóc nam w walce jeśli je ładnie o to poprosimy.

Aktualizacja Jaskinie i klify pojawi się dopiero latem 2021 roku.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.