Home / Aktualności / Middle-earth: Shadow of War jest wolne od mikropłatności wraz z nową łatką

Middle-earth: Shadow of War jest wolne od mikropłatności wraz z nową łatką

Twórcy gry Middle-earth: Shadow of WarMonolith, po zapowiedziach w zeszłym miesiącu, zrealizowała plany wycofania z gry mikropłatności. Stało się tak przy okazji najnowszej łatki, która wycofała możliwość zapłaty prawdziwymi pieniędzmi za War Chest, który dawał nam Legendarne Orki oraz inne ciekawe zdobycze. Skrzynka ta pozostanie w grze, jednak bez możliwości wydania prawdziwej gotówki. 

Niniejsza wiadomość jest również o tyle istotna, że zastępy orków są kluczowym elementem końcowego zwycięstwa w grze. Brak mikropłatności nie oznacza jednak zniknięcia złota z Shadow of War. Pozostanie ono w sklepie do 17 lipca, a niewykorzystane zostanie przetworzona na rzeczy w grze, jeśli do zamknięcia sklepu gracz sam tego nie zrobi.

Wraz z nowym patchem do Middle-earth: Shadow of War wprowadzono ulepszenia systemu Nemesis, w którym pozwolono Włodarzom (Overlordom) na posiadanie obstawy, którzy z kolei będą mogli na wysyłanie szpiegów. Poza tym teraz do gry trafi nowy poziom trudności – Brutalny, nie zapominając o trybie „zdjęć”, skórce Baranora czy możliwości wyszukiwania poszczególnych graczy, których z kolei możemy wyzwać na pojedynek sieciowy.

Desolation of Mordor, najnowszy dodatek DLC do tej gry zadebiutował również z dzisiejszą łątką. Jeśli nie posiadacie przepustki sezonowej, będzie on was kosztował równowartość ok. 75 zł.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.