Home / Aktualności / Microsoft rzuca klasykami we wrzeniowym zestaweniu gier Games with Gold

Microsoft rzuca klasykami we wrzeniowym zestaweniu gier Games with Gold

xbox-games-with-gold-september-2017

Choć Forza Motorsport 5, nie skusiła nas zupełnie do siebie, to pozostałę gry udostępnione w ramach Games With Gold na wrzesień reprezentują całkiem wysoki poziom.

Wspomniana Forza 5 w edycji roku to jedna z trzech (z których jedna dostępna przez kompatybilność wsteczną) gier na Xbox One. Podczas gdy tych wyścigów nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, tak Oxenfree może już nie być tak oczywisty. Ta gra z horrorem w tle stawia nas przed paranormalnymi siłami uwolnionymi z pewnego portalu. Gra stawia na współpracę międy kilkoma graczami, którzy muszą dowiedzieć się z jakimi siłami mają do czynienia i jak je pokonać.

Podczas gdy Forzę 5 będziemy mogli pobrać przez cały miesiąc, tak Oxenfree dostępny będzie między 16 września a 15 października.

Przechodząc do tytułów darmowych gier na Xbox 360 należy wymienić Hydro Thunder Hurricane, ciekawą arkadówkę z szybkimi łodziami motorowymi oraz Battlefield 3, grę akcji, która rzuca nas w europejskie oraz amerykańskie realia wojenne. Gra ta dostępna jest również na Xbox One dzięki kompatybilności wstecznej. 

Tak jak pierwsza z nich będzie możliwa do pobrania już 1 września, tak w drugą będziemy mogli pograć 16 września, kiedy to z puli Games with Gold wyleci Hydro Thunder Hurricane. Battlefield 3 dostępny będzie do pobrania aż do końca przyszłego miesiąca.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.