Home / Aktualności / Microsoft obcina ceny Xbox One jeszcze bardziej

Microsoft obcina ceny Xbox One jeszcze bardziej

Xbox One zestawy z grami
Dla wszystkich tych, którzy planują zakup konsoli nowej generacji a w szczególności Xbox One, Microsoft będzie miał dobrą informację. Przynajmniej jeśli chodzi o amerykańskich klientów, bo plany odnośnie europy czy Polski, nie zostały na chwilę obecną potwierdzone.

I tak zaczynając już niebawem, bo 2 listopada cena zestawów konsoli Xbox One w pakiecie z jedną lub aż trzema grami zaczynać się mają od 350 dolarów. Dla przypomnienia cena konsoli gdy wchodziła ona na rynek, wliczając Kinecta wynosiła niespełna 500 dolarów.

Wśród konsol z obniżonymi cenami można spodziewać się tych z grą Sunset Overdrive, Assasin’s Creed: Unity czy Call of Duty: Advanced Warfare (wersja z dyskiem o pojemności 1TB).

Od tego czasu Microsoft przyciął nieco na cenie aby dorównać do poziomu PlayStation 4, oferując wersję bez wspomnianego Kinecta za 399 dolarów.

Z informacji jakie do nas dobiegły wynika, że promocja jaką oferuje gigant z Redmond ma być aktualna tylko w okresie świątecznym i tym samym skończyć się 3 stycznia 2015.

Tak więc jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i Xbox One będzie oferowany w znacznie obniżonej cenie (również w porównaniu z konkurencyjną konsolą Sony), to szykuje się nie lada okazja na zmianę swojej konsoli.