Home / Aktualności / Microsoft atakuje serią ciekawych gier w ramach listopadowego Games with Gold

Microsoft atakuje serią ciekawych gier w ramach listopadowego Games with Gold

Ku zaskoczeniu wielu osób, Microsoft przygotował szczególną dawkę czterech gier na konsole Xbox. W ramach programu Games with Gold, posiadacze konsol Xbox One oraz Xbox 360 otrzymają gry, które przykują ich do konsol na długie godziny. Co więcej, dzięki kompatybilności wstecznej, użytkownicy Xboxa One zagrają w gry ze starszej konsoli, a trzeba powiedzieć, że będą one równie interesujące jak główne kąski listopada.

Począwszy od 1 listopada, na Xboxa One będzie dostępny Battlefield 1. Radzimy czym prędzej pobrać tą niezwykle interesującą i wciągającą grę, gdyż niebawem w związku z „Czarnym piątkiem” z pewnością pojawią się okazje w postaci przecen na dodatki do tej gry. Uzupełnieniem tej symulacji wojny będzie drugi tytuł na tą konsolę, a mianowicie Race the Sun. Gra dostępna między 16 listopada a 15 grudnia to nic innego jak arkadówka, w której sterujemy samolotem napędzanym energią słoneczną, a naszym wrogiem jest czas. 

Poczciwy Xbox 360 (oraz Xbox One poprzez kompatybilność wsteczną) otrzyma natomiast pierwszą część Assassin’s Creed (dostępną między 1-15 listopada), oraz Dante’s Inferno (16-30 listopada). Pierwsza ze wspomnianych gier przedstawia przygody znanego Assasyna, wykonującego religine misje w starożytych czasach. Druga zaś, przypominająca Dark Souls produkcja osadzona w piekielnym świecie. 

Jak więc sami widzicie, Microsoft potrafi pozytywnie zaskakiwać. Miejmy nadzieję, że nie wykrakaliśmy tym samym złej passy i w grudniowym zestawieniu pojawią się co najmniej tak dobre produkcje.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.