Home / Aktualności / Metro Exodus PC – znamy wymagania gry na PC

Metro Exodus PC – znamy wymagania gry na PC

4A Games, twórcy Metro Exodus poinformowało właśnie o minimalnej i zalecanej specyfikacji sprzętowej, którą przedstawiamy wam poniżej.Wraz z listą studio ujawniło również, czego będziemy potrzebowali, aby uruchomić grę w trybie 4K, 60 klatek na sekundę z ustawieniami Extreme.

JAk zapewne wielu z was wie, Metro Exodus będzie jedną z gier obsługujących globalne oświetlenie RayTracing na sprzęcie Nvidia GeForce RTX. Specyficzne profile wydajności RTX zostaną podane przez 4A w najbliższych dniach. Windows 10 RS5 (Build 1809) lub nowszy i DirectX 12 jest wymagany dla wspomnianej funkcji RayTracing, więc zaopatrzcie się w nie przed rozpoczęciem rozgrywki.

Gra posiada również tryb fotograficzny, który działa na wszystkich komputerach, ale może być również używany w połączeniu z Anselem Nvidii. Metro Exodus pojawi się na PC, PS4 i Xbox One już 15 lutego.

 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.