Home / Gry / Android / Metal Hammer: Roadkill – gra mobilna nie tylko dla fanów metalu

Metal Hammer: Roadkill – gra mobilna nie tylko dla fanów metalu

Metal Hammer Roadkill Game 00

TeamRock, znani dotychczas co niektórym z internetowej stacji muzycznej wypuścili właśnie grę mobilną Metal Hammer: Roadkill, która jak się można domyślić po tytule nawiązuje do muzyki metalowej.

Czerpiąca z takich gier jak Brutal Legend produkcja, modyfikuje tradycyjne pukanie w ekran smartfonu lub tabletu, gdyż odbywa się ona w rytm słuchanej przez nas muzyki. Czym mocniejsze brzmienie, tym lepiej, fani muzyki metalowej z pewnością się ze mną zgodzą, lecz w przypadku Metal Hammer: Roadkill oznacza to również, że będzie trudniej.

Sam pomysł połączenia gry z muzyką ze stacji radiowej to jak najbardziej oryginalny i godny podziwu pomysł, za którym wstawiła się także Nuclear Blast – studio płytowe, dorzucając do puli swoich artystów takich jak Suicide Silence, Epica, Sabaton, Hammerfall, Accept, Immortal, Devilment, Vader, Exodus czy Threshold, obiecując przy tym, że grono to jeszcze się powiększy w przyszłości.

Musimy przyznać, że gra Metal Hammer: Roadkill  jest bardzo trudną a zarazem wciągającą. Jesteśmy jednak pewni, że sobie z nią poradzicie, no chyba, że nie jesteście prawdziwymi fanami metalu.

Grę można pobrać z iTunes: https://itunes.apple.com/gb/app/metal-hammer-roadkill-game/id984586876?mt=8 lub Google Play Store:  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teamrock.games.metalhammer.roadkill&hl=en_GB

Metal Hammer Roadkill Game 02 Metal Hammer Roadkill Game 03 Metal Hammer Roadkill Game