Home / Aktualności / MEG 271Q Mini LED – monitor WQHD z odświeżaniem 300 Hz

MEG 271Q Mini LED – monitor WQHD z odświeżaniem 300 Hz

Firma MSI rozszerza swoją ofertę monitorów do gier o MEG 271Q Mini LED — monitor z technologią NVIDIA G-SYNC ULTIMATE i opatentowanym sterowaniem podświetleniem mini LED. Model ten jest wyposażony w szybki panel IPS o rozdzielczości WQHD (2560 x 1440) i charakteryzuje się błyskawicznym czasem reakcji 1 ms GtG z częstotliwością odświeżania 300 Hz.

Zdecydowanie jest to ciekawy wybór dla profesjonalnych graczy. Dzięki MEG 271Q Mini LED można cieszyć się niezwykle płynną rozgrywką bez efektu rozchodzenia się obrazu  a opatentowana technologia sterowania podświetleniem Mini LED zapewnia niesamowite wrażenia w grach i niesamowity kontrast dzięki ponad 500 strefom lokalnego przyciemniania. W przeciwieństwie do innych rozwiązań bardzo wysoka częstotliwość odświeżania obsługuje od zera herców do maksymalnej obsługiwanej przez panel LCD.

W związku, że monitor został tyle co zaprezentowany, nie znamy jego ceny ani dostępności jednak domyślamy się, że powinien pojawić się na rynku w drugiej połowie roku w cenie ok. 450 dolarów.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.