Home / Aktualności / Mechaniczna klawiatura ZM-K900M White Edition zaprezentowana przez Zalmana

Mechaniczna klawiatura ZM-K900M White Edition zaprezentowana przez Zalmana

Budowa standardowego stanowiska do grania nie jest, przy aktualnej mnogości obudów, monitorów i akcesoriów szczególnie trudna. Chyba, że dominującym kolorem ma być biały. Parafrazując dewizę legendy motoryzacji czyli Forda: współczesny komputer dla gracza może być w dowolnym kolorze, byle by był czarny.

Co jednak jeśli chcielibyśmy zbudować komputer w białej obudowie, który chcemy wyposażyć w podzespoły z wyższej półki i takie same peryferia? Zalman ma propozycję w postaci mechanicznej klawiatury ZM-K900M White Edition. Zaletą tej klawiatury ma być nie tylko barwa, ale też solidne wykonanie i stonowane wzornictwo. Kształt klawiatury jest prosty, ale ukryta w środku technologia – skomplikowana i nowoczesna. Klawiatura bazuje bowiem na przełącznikach mechanicznych Kailh Blue. Częstotliwość próbkowania to aż 1000 Hz. Możliwe jest także zapisanie makr, działających w kilku trybach: zapętlonym, czasowym, automatycznym. Poza tym klawiatura koreańskiej firmy może pochwalić się anti-ghostingiem na wszystkich klawiszach.

Klawiatura Zalman ZM-K900M jak przystało na model gamingowy posiada możliwość zablokowania przycisku Windows, co odbywa się za pomocą klawisza Z-Key. Urządzenie dysponuje także efektownym podświetleniem LED RGB. Model ZM-K900M White dostępny jest w sklepach internetowych (niestety jeszcze nie w Polsce) w cenie ok. 79 USD. Czarna wersja tej klawiatury dostępna jest w cenie ok. 290 zł.

Cechy produktu: 

– Kolor: biały (dostępna jest też wersja czarna) 
– Podświetlenie: RGB 
– Przełączniki: Kailh Blue 
– Ilość klawiszy: 104 
– Klawisze multimedialne 
– Klawisze makr: 10 
– Funkcja anti-ghosting 
– Złącze: USB 
– Kompatybilność: USB/PS2 
– Długość kabla: 1,7 m 
– Wymiary: 440x140x35 mm

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.