Home / Aktualności / MB311L ARGB oraz MB320L ARGB – dwie nowe obudowy serii MasterBox od Cooler Mastera

MB311L ARGB oraz MB320L ARGB – dwie nowe obudowy serii MasterBox od Cooler Mastera

 

Cooler Master zaprezentowa dziś dwie nowe obudowy mATX ARGB: MasterBox MB311L ARGB (z siatkowanym panelem przednim) oraz MasterBox MB320L ARGB (posiadającym akrylowy panel przedni). 

MasterBox MB311L ARGB
MB311L ARGB  to obudowa PC z przepływem powietrza Micro-ATX, wstępnie zainstalowana z dwoma wentylatorami ARGB i zaprojektowana z myślą o najnowszym sprzęcie do gier. Fasada panelu przedniego jest wykonana w całości z drobnej siatki, umieszczonej między dwoma otworami po obu stronach plastra miodu, aby zmaksymalizować przepływ powietrza.

MasterBox MB320L ARGB

Druga konstrukcja, MasterBox MB320L ARGB to obudowa Micro-ATX z dwoma fabrycznie zainstalowanymi wentylatorami ARGB i wentylacją o strukturze plastra miodu po obu stronach panelu przedniego DarkMirror. Akrylowy panel przedni DarkMirror jest przyciemniony o jeden odcień aby wyostrzyć kontrast wstępnie zainstalowanych wentylatorów ARGB, podkreślając jego najlepsze cechy. Obudowa zawiera hartowany panel boczny i dwa fabrycznie zainstalowane wentylatory 120 mm ARGB, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób z ograniczonym budżetem.

MasterBox 311L ARGB i MasterBox 320L ARGB dostępne są już w przedsprzedaży np. w serwisie Amazon za niecałe 60 dolarów obudowy.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.