Home / Aktualności / MasterLiquid ML360R – najnowsze chłodzenie wodne z RGB od Cooler Master trafia na rynek

MasterLiquid ML360R – najnowsze chłodzenie wodne z RGB od Cooler Master trafia na rynek

Cooler Master, jeden ze światowych liderów chłodzenia procesorów rozpoczął właśnie sprzedaż swojego najnowszego modelu AOI a mianowicie MasterLiquid ML360R oferującego nie tylko doskonałe odprowadzanie ciepła, ale przede wszystkim efektywne podświetlenie RGB.

Mierzący aż 360mm cooler posiada konfigurowalne zarówno na bloku (12) jak i wentylatorach (8 na każdym z nich) diody LED RGB (16,7 miliona kolorów). Do tego celu można użyć oprogramowania ASUS, MSI czy ASRock lub autorskiego Cooler Mastera – Master+. 

Cooler Master zastosował w MasterLiquid ML360R kontroler, sterujący zarówno konfigurowanymi  jak i elementami z nieadresowanymi diodami. W dodatku w zestawie znajdziemy specjalny rozgałęźnik. Niemniej jednak najważniejszym elementem tego chłodzenia z pewnością jest zaprojektowana przez CM nisko-profilowa pompa z podwójną komorą, która odseparowuje ciecz wpływającą z radiatora od tej wypływającej. Ponadto, inżynierowie tej firmy zastosowali mikro kanały w stopie coolera w celu szybszego oddawania ciepła,  FEP (Fluorinated Ethylene Propylene) tubing wewnątrz oraz w otoczce na zewnątrz. To poza wspomnianymi podwyższonymi aspektami chłodzenia podnosi walory wizualne i wytrzymałość.

Cooler MasterLiquid ML360R odstępny jest w sprzedaży od dziś w cenie ok. 600 zł.

 

Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB

  • Konfigurowalne indywidualnie diody pompy  LED RGB (16,7 miliona colorów)
  • Dwukomorowa pompa z oddzielną sekcją dla przychodzącej i wychodzącej cieczy
  • 3 x wentylatory MasterFan MF120R ARGB (z konfigurowalnymi diodami LED RGB)
  • Dwuwarstwowy tubing wewnętrzny FEP i zewnętrzny w oplocie
  • Niskooporowy radiator 360mm
  • Konfigurowalny kontroler RGB z rozgałęźnikiem

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.